Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych


Gość Kasiunia87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiunia87

Witam, Mam takie pytanie, otóż od 10 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne  wszystko było w porządku i okres też miałam jak powinien być, czyli przy braniu białych tabletek placebo. Jestem przy końcu brania kolejnego opakowania i okres powinnam dostać za jakieś 2-3 dni jak zawsze, niestety nie wiem dlaczego dzisiaj tj. 27.03 wystąpiło u mnie krwawienie jakbym dostała okres (nie plamienie), martwię się gdyż nie wiem co się dzieje i boję się że może to być ciąża. Jestem również w trakcie brania antybiotyków na chore nerki czy to może być powód mojego krwawienia które nigdy wcześniej tak szybko nie wystąpiło? czy może po prostu tabletki są już słabe i czas najwyższy wymienić je na inne? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam. Przeszukałam już chyba cały internet i nie ma odpowiedzi na moje pytanie. ( Dodatkowo obdzwoniłam kilku ginekologów i z żadnym nie mogłam rozmawiać gdyż "pracują")

Mianowicie wzięłam pierwszą tabletkę anty "Kontracept" 2 września , ponieważ miałam plamienie a zazwyczaj wtedy już zaczyna mi się okres (dodam że nie mam plamień śródcyklicznych). A dzisiaj niespodzianka (tj. 10 wrz.) - pojawił mi się okres. Nie jakiś obfity ale jest. Moje pytanie, co powinnam zrobić? Dokończyć to opakowanie odczekać ponownie miesiąc i na nowo zacząć brać tabletki czy kontynuować aż wszystko się z powrotem "ustawi" ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...