Skocz do zawartości
Forum

Okres dwa razy w miesiącu


Gość olenkaa44

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olenkaa44

witam. Postanowiłam napisać ponieważ, jest coś co bardzo mnie nie pokoi:( Na początku tego miesiąca miałam okres, lecz teraz gdy zbliża się koniec miesiąca zauważyłam, że zaczęły u mnie występować plamienia podobne do miesiączki lecz nie są one intensywne. Współżyję z moim chłopakiem i bardzo martwi mnie co się ze mną dzieje, czy może być to spowodowane. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

mam taki sam problem rowniez dostalam miesiaczke na poczatku miesiaca i dwa dni temu zawitala do mnie ponownie . Nie jest tylko to jednak plamienie gdyz jest bardziej intensywne . Ciaza wsumie jest wykluczona ,nie wiem co to moze byc , moze wy wiecie?

A Ty jaka metode antykoncepcji stosujesz?

Odnośnik do komentarza

Witam, dostałam okres 2 raz w czasie jednego cyklu.. Mianowicie okres zaczął się 22 czerwca był bardzo obfity i trwał rowny tydzień. 12 lipca dostałam go znowu lecz jest on bardzo skąpy. Dodam jeszcze, że ciaza wydaje mi się mało prawdopodobna, gdyż w czerwcu około 2,3 robiłam test ciążowy wyszła na szczęście 1 kreska, a później aż do teraz współżycia nie było. 12 lipca odbyłam podróż do Wielkiej Brytani, lot byl z rana a wieczorem zobaczyłam zaplamiony krwią śluz a już następnego dnia lekkie krwawienia. Dodam również jeszcze, że lecze sie hormonalnie na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy lekiem euthrylox 75. Proszę o szybką odpowiedz, z górzy dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Hormony ok - w grudniu ciaza pozamaciczna biore luteine w 16 dniu cyklu Kiedys pomagala a teraz znow okres 2 razy w miesiacu -ostatnio 11 maja i teraz 22 nawet nie zdazylam wziac luteiny za 4 dni powinnam zaczac brac a ginekolodzy mowia ze wszystko ok nie wiem co robic ....

Odnośnik do komentarza

Hormony ok - w grudniu ciaza pozamaciczna biore luteine w 16 dniu cyklu Kiedys pomagala a teraz znow okres 2 razy w miesiacu -ostatnio 11 maja i teraz 22 nawet nie zdazylam wziac luteiny za 4 dni powinnam zaczac brac a ginekolodzy mowia ze wszystko ok nie wiem co robic .... Znajdzie się lekarz ktory mi pomoze albo znacie kogos takiego ? Dodam zw od kilku lat mialam problemy z miesiaczka 2 razy w miesiacy -potrafily byc tydzien po tygodniu ...kiedysnpomagala luteina i byly w miare normalnie od 3 miesiecy znow klaps ....

Odnośnik do komentarza

Witam. Dostalam okres w tym miesiacu trwajacy 7 dni tak jak zawsze. Mialam 3 dni bez okresu i teraz zpowrotem oraz bolacy brzuch. Nie biore zadnych lekow lecz w tej trzy dniowej przerwie kochalam sie z mezem. Jaka moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza

witam ja mam podobny problem od 2 do 7 miałam miesiaczke puzniej cały tydzień staraliśmy sie o dzidziusia od 11 brałam drugi cykl luteine ,zrobiłam test i niestety nicprzestałam brac 18 a 19 byłam u lekaza miałam zaczać brac inne tabletki gynaligin na noc od 20 ale rano pojawił mi sie odres i no robic a jeszcze nigdy niemiałam w takim krutkim czasie okresy 2 razy ????

Odnośnik do komentarza

Witam 12/19/ miałam okres bardzo słaby i ciemny skończył mi sie 19/12 normalnie mam 4 dni okresu
23/12 dostałam spowrotem odres bardzo obfity
miesiąc temu dwa dni po okresie kochałam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia zawsze kochamy sie do końca
czy to moze byc cisza czy tylko nerwy i przepracowanie albo noszenie ciężarów
Proszę o radę dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...