Skocz do zawartości
Forum

Wytrysk w pochwie i wypłynięcie spermy


Gość joannaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joannaaaa

Pare dni temu kochalam sie z chlopakiem bez prezerwatywy, ale biore tabletki antykoncepcyjne. Wiec kochalam sie i on wystrzelil we mnie i po chwili sperma lub moj sluz (nie wiem co to bylo, ale wydaje mi sie ze to jego) wylecialo na zewnatrz. Juz pare razy tak mialam, ze pozniej polowa wyleciala. Co to moze znaczyc ? moze moja blona nie jest przebita ?

Odnośnik do komentarza

tej krwi co pisałam wcześniej było dosłownie minimalnie tak jak bym małego strupka rozdrapała. podczas pierwszego naszego stosunku też było tyle krwi(malutko=minimalnie) a nie było tyle co powinno być podczas pełnego pęknięcia błony dziewiczej

Odnośnik do komentarza

a skąd wiesz ile powinno być tej krwi podczas 1 razu ??? NIE MA zadnej reguły. u mnie nie było wogule krwi . a ten opur o kturym piszesz to może byc, zła lub malo wygodna pozycja, a może jesteś szczupła a twój chłopak chojnie obdarzony ;) a może jesteś spięta. rozlużnij się kobieto, Proponuję dłuższą grę wstępną i więcej spontaniczności

Odnośnik do komentarza

O ludzie, jaka dyskusja i jakie pytania! :) Pierwsze to że nie zawsze cały wytrysk partnera zostaje się w środku kobiety, to jest normalne kiedy sperma wychodzi na zewnątrz, drugie to że krew w przerywaniu błoni dziewiczej nie jest objawem dla wszystkich jednakowym, ja też nie miałam krwi po pierwszym razie, i kolejne razy po tym jeszcze trochę bolało, więc musisz jeszcze trochę pocierpieć.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie dziewczyny i kobiety o tym,że gdy facet skończy wewnątrz was,to może się skończyć ciążą,nie wnikam,czy chcianą,czy nie.Nadmiar nasienia wypłynie,reszta w was pozostanie i miejcie tę świadomość,że czas nie zadziała na waszą korzyść. A stosunek przerywany,czy inne sztuczki,to tylko złudzenie.Wasza psychika ma też ogromne znaczenie.Jednak przed zbliżeniem z mężczyzną uruchomcie wyobraźnię konsekwencji. Nie będą wtedy potrzebne okna życia,a śmietniki zwłok noworodków nie będą straszyć.Sorki,na pewno nie jestem moherowym ortodoksem.Skoro chcecie czuć w sobie mężczyznę od początku do końca,ok,ale wiedzcie,że na tym życie się nie kończy,raczej zaczyna...

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem jeszcze o jednym. Drogie Panie,Szanowne dziewczyny. Nie wszystko złoto,co się świeci. Facet,który chce waszych ciał tylko do zaspokojenia swojej żądzy z pewnością nie pomyśli o wspólnym życiu z wami. On ma tylko chęć na seks,bez odpowiedzialności,bez konsekwencji. Sam użyje prezerwatywy,by może się nie zarazić,ale raczej tego nie robi. męska psychika nakazuje mu zbliżenie aż do wytrysku wewnątrz was.Wtedy czuje się spełniony.Jeśli kochacie swych mężów,czy facetów,z którymi jesteście,nie bójcie się tego,że ktoś maleńki się wśród was pojawi,ale kochajcie się z wyobraźnią,nie tylko na pamięć o ekstazie. Sam jestem mężem drogiej mi żony. Gdy jestem w kraju na urlopie,nie zaniedbuję potrzeb żony...,ale dzieci można sprowadzić na świat wiele,tylko czy potem...Zastanówcie się drogie Panie i Panny.Chcecie w sobie poczuć to ciepło męskiego nasienia,to zero sprzeciwu,ale ...nie dopowiadam.No tak,powtarzam się,przepraszam,ale jeśli w sobie już poczujecie to błogie ciepło,nie zapomnijcie,że przyjemność i urok przeżytej ekstazy minie,a potem... Bywa,że ...ale wtedy Wasza wrażliwość na konsekwencje.Drogie Panie i Dziewczyny nie zawsze warto naśladować wzorców narzuconych przez wszelkie media.W konkluzji,Kobieto,Dziewczyno,bądź sobą,nie daj sobą kierować i nie ulegaj sugestiom wobec Twego ciała i Twej osobowości. Sorki,może myślicie, ze truję bzdury...A co tam... Wasza sprawa,co zrobicie ze swym ciałem.Nie wnikam tylko przestrzegam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...