Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie między miesiączkami


Gość malowanalala19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malowanalala19

Od 28.02.2011r. do 5.03.2011r. miałam miesiaczke. Wczoraj przed poludniem zauwazylam dziwne plamienie. bylo jakby brazowe, takie kakaowe. Pomyslalam ze to miesiaczka ale pozniej stwierdzilam, ze jednak zbyt szybko. Potem troche ustapilo, ale dzis od rana znowu sie pojawilo. Nastepna miesiaczke powinnam miec 02.04.2011r. Mam 22 lata, od 3 lat jestem w zwiazku i mniej wiecej od tego okresu wspolzyje z partnerem. Bylam dzis u lekarza, ale nic nie wiem, poniewaz pani doktor nie chciala ze mna rozmawiac. Przepisala mi witamine K i lek o***. Nie zazywam tabletek antykoncewpcyjnych. Zabezpieczamy sie poprzez prezerwatywe i zawsze uwazamy. Blagam o pomoc. Nie wiem juz co robic!!!

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Najczęstszą przyczyną występowania brązowej wydzieliny pomiędzy miesiączkami są zaburzenia hormonalne. Do innych powodów takiej dolegliwości należą choroby w obrębie układu płciowego takie jak nadżerki, mięśniaki, czy polipy. Nie powinnaś lekceważyć tych objawów. Może warto skorzystać z porady innego specjalisty w dziedzinie ginekologii.

Odnośnik do komentarza

Witam,
od ok 2 lat pojawiają się u mnie plamienia między miesiączkowe (nie w każdym cyklu, ale bardzo często). Cykle mam 29-31 dniowe. Wszystko zaczyna się ok 3-5 dni po miesiączce, najpierw pojawia się śluz gęstszy o białawo-żółtym zabarwieniu (1-2 dni), następnie pojawia się bardzo wodnisty śluz, prawie przeźroczysty i najczęściej w godzinach popołudniowych (choć nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie) ten wydostający się śluz ma kolor czerwonawy, jakby z domieszką krwi ale także jest przeźroczysty i ma dziwny jakby metaliczny zapach, jest go dość dużo, ale generalnie wystarcza mi na te dni wkładka. Trwa to 2 dni i także w tym czasie mam jakby "wzdęte" podbrzusze, poza tym nie mam żadnych innych objawów. Chciałabym się jednak upewnić, że to faktycznie są tylko plamienia około owulacyjne, jak twierdzi mój lekarz, a nie coś gorszego. I czy można takie plamienia wyleczyć? Dodam jeszcze, że badanie USG i cytologia są w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...