Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz z pochwy


Gość klara_34

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat, miesiączkuję od 4 lat. Od kiedy pojawiła się pierwsza miesiączka w czasie cyklu z pochwy wydziela się biały, dość gęsty śluz. Jest bezwonny. Myślałam, że w końcu to się unormuje, ale niestety tak nie jest. Jest to dość nieprzyjemne, a moja bielizna jest mokra i brudna. Czy powinnam udać się z tym do ginekologa ?

Odnośnik do komentarza
Gość mmisia18

witam. robilam test ciazowy i wyszla 1 kreska czerwona a 2 mniej widoczna . test robilam w czasie przeziebienia zauwazylam bialy sluz w pochwie . czy moge byc w ciazy po tym tescie ? czy jednak sluz oznacza ze bede miala okres prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Śluz może oznaczać wiele rzeczy... Powtórz test ciążowy, gdy już wyleczysz się z przeziębienia i zrób go dokładnie zgodnie z instrukcją. Test powinien być wykonany co najmniej 10 dni od ewentualnego zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Biały śluz może świadczyć o wielu sprawach. Jeśli nie występują żadne inne objawy to może świadczyć po prostu o II fazie cyklu miesięcznego.
Czy od wakacji nie było żadnego krwawienia miesięcznego? Jeśli tak to tak znaczna nieregularność wymaga wyjaśnienia u ginekologa.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość do kameli

kamelo, ja też radzę udać się do lekarza, z infekcjami często nie jest tak łatwo, ważne by określić co ją spowodowało, dobrze też byś uzupełniła florę bakteryjną okolic intymnych zakładając na noc invag to dopochwowy lek probiotyczny, zastosuj najlepiej całą siedmiodniową kurację, zwykle zachwiana flora bakteryjną powoduje powstawanie infekcji

Odnośnik do komentarza

Witam . Otoz moja sytuacja wygląda następująco , okres mi sie skonczyl ok. 2 lipca nie pamietam dokładnie a mamy dzisiaj 18 sierpień i nadal nie mam okresu . Ja i mój chlopak prowadzimy dość intensywne życie seksualne i sie nie zabezpieczamy ale zawsze przerywamy i kończy wytryskiem na brzuchu a ok tygodnia przed okresem powinnam mieć bol piersi a go nie mam nadal i mam taki bialy gesty ale nie lepki śluz i martwie sie ze moglam zajsc w ciaze choć mam naprawdę nie regularne miesiączki i pomiędzy okresami czesto mam plamienia takie utrzymujące sie do 3 dni choć raz trwalo 8 dni . Czy jest to mozliwe ze moge byc w ciąży ??? Nie robilam jeszcze testu chce poczekac te 2 dni . Bede wdzieczna za każdą odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia1212

A ja mam taki problem ze kiedys sie masturbowalam i nie wiem czy to moze miec jakis wplyw na to śluz zaczą mi sie lać przed tym jak jeszcze mialm miesiaczke jest bialy i jak mysle o czyms zboczonym jest go wiecej (wiem ze to zle brzmi ale taka prawda) miesiaczke pierwsza dostalan we wrzesniu 2017 i potem miala odstep 2 miesieczny potem znow dwa miesiace i teraz konczy sie drugi miesiac i nadal nie mam czy ten sluz moze miec na niego jakis wplyw (nigdy nie wspolzylam) czy to po prostu jest dopiero poczatek i sa dlatego takie nie regularne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...