Forum Ginekologia

Czy to ciąża?

~k......o....w

~k......o....w

Witam chciałabym usłyszec od was co myślicie na ten temat. Otóż czasami z chłopakiem sie zabawiamy,w prezerwatywie lub bez a oto moje pytanie.Czy moge byc wciazy np po takiejj sytuacji gdy on ocieara o moje wargi penisa lub zdazylo sie ze pare razy wlozyl ale doslownie na 2cm i nie bylo speemy jedynie preejakulat. W 23.12 dostałam okresu i było wszystko okey natomiast w niedzielę (27.12) bolał mnie żołądek,było mi niedobrze, miałam goroączke, i było mi zimno. Jestem 11 dni przed okresem a od jakiegoś tygodnia zaczeły boleć mnie strasznie piersi co zawsze mnie bolały max 2 tyg przed spodziewaną miesiączką,do tego czasami pobolewa mnie kręgosłup i nie zauważyłam u siebie żadnego śluzu i ogólnie przytyłam 3 kg i czasami bolą mnie jajniki a w szczególności gdy chłopak robi mi palcówke. Dodam że mój chłopak nigdy nie ma spermy bo ma zawsze jakąś blokade więc tylko jest preejakulat. Czy po takim czumś mogę być w ciąży? Prosze o jakąs odpowiedź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Przytulas

~Przytulas

Hej wiesz wydaje mi sie ze jest mozliwe ale poczekaj cierpliwie i zrob test nie nakrecaj sie

5798

5798

hej ją też nie mam okresu miałam mieć 23 grudnia i nie mam do teraz robiłam 4 testy i negatywne wyszły zauważyłam tylko że piersi mi się powiększyły i brzuch tak jakbym była w 3 miesiącu mam jedno dziecko ale strasznie się boję nie chce być w ciąży bo się załamie

162351 5798 Kobieta, 25 lat, kraków
~Przytulas

~Przytulas

Moze przez stres bo wydaje mi sie ze jak mialas miec w grusniu to test by to juz pokazal. Idz do lekarza i zrob test z krwi i bedziesz wiedziec wszystko. Ja czekam jutro mam miec okres i mam nadzieje ze Nie dostane

5798

5798

wiesz co ją sie leczę na nerwice i arytmie serca dziś zrobiłam piąty test i negatywny wyszedł narazie nie idę

~Dark_Rivers

~Dark_Rivers

Przestań nie lecz się na nerwicę bycie wrednym ma swoje zalety:P

5798

5798

muszę się leczyć bo mam nerwice lękowa a wredna nie jestem

laurette

laurette

W preejakulacie tez mogą byc plemniki zdolne do zaplodnienia. Wiesz czasem niewiele trzeba i gotowe a czasem mozna sie starac latami i nie udaje sie.
Zawsze sie zabezpieczajcie.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
5798

5798

ale czego testy by miały kłamać dzis zrobiłam piąty test i negatywny

Przytulas2

Przytulas2

Czesc tu Przytulas nie chcacy kazalam usunac kato i teraz jestem Przytulas2. Ja na twoim miejscu zrobilabym test z krwi i bedziesz wiedziec a tak tylko sie meczysz i dodajesz dodatkowych stresow. Ja czekam do jutra i robie tescik jesli rano nie dostane okresu obym nie dostala

162492 przytulas2 Kobieta, 30 lat, Kraków
~Dark_Rivers

~Dark_Rivers

no ja niestety nie bardzo wiem jak to jest być w ciąży :) No ale z tego co obiło mi się o uszy to, jednak nie zazdroszczę tych rewolucji żołądkowych dla ciebie...ehhh... a ta nie ustając paląca żywym ogniem nocna zgaga :) o matko po prostu musi być masakra jakaś :P ale nie martw się zleci szybciutko i jeszcze szybciej zapomnisz o wszystkich niedyspozycjach i będziesz cieszyć się z małego bobaska ;-)

Przytulas2

Przytulas2

Do 5798
Hej i jak u ciebie nadal nic?? Ja dzis powinnam miec okres i narazie nic. Kupilam test ale podobno powinno sie go zrobic z porannego moczu a ja juz jestem po i boje sie ze nie wyjdzie nie wiem co zrobic??

5798

5798

nie mam okresu i robiłam dziś rano test i negatywny a ty

~ciążaaaaa

~ciążaaaaa

Test wykaże ciążę dopiero po 5-ciu dniach od załodnienia, gdyż dopiero wtedy zapłodnione jajeczko zagnieżdża się w macicy a macica produkuje jakiś związek chemiczny informujący o ciąży.. Do 72 h po kopulacji najlepiej wziąć RU486

Przytulas2

Przytulas2

Ja dzis powinnam dostac i tez nie mam okresu test zrobilam jedna kreseczka:-( czekam nadal mam,nadzieje ze beda dwie:-) a bedziesz robic ta bete z krwi? Ile tobie sie juz spoznia??

Przytulas2

Przytulas2

O jeju to troche!! A masz regularny okres czy nie?? Ja mam regularny i dzis powinnam miec i nie mam. Poczekam jutro jak nie dostane to kolejnego dnia zrobie kolejny

5798

5798

mam nieregularny zazdroszczę ci bo też bym chciała mieć :-(:-(