Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość k......o....w

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k......o....w

Witam chciałabym usłyszec od was co myślicie na ten temat. Otóż czasami z chłopakiem sie zabawiamy,w prezerwatywie lub bez a oto moje pytanie.Czy moge byc wciazy np po takiejj sytuacji gdy on ocieara o moje wargi penisa lub zdazylo sie ze pare razy wlozyl ale doslownie na 2cm i nie bylo speemy jedynie preejakulat. W 23.12 dostałam okresu i było wszystko okey natomiast w niedzielę (27.12) bolał mnie żołądek,było mi niedobrze, miałam goroączke, i było mi zimno. Jestem 11 dni przed okresem a od jakiegoś tygodnia zaczeły boleć mnie strasznie piersi co zawsze mnie bolały max 2 tyg przed spodziewaną miesiączką,do tego czasami pobolewa mnie kręgosłup i nie zauważyłam u siebie żadnego śluzu i ogólnie przytyłam 3 kg i czasami bolą mnie jajniki a w szczególności gdy chłopak robi mi palcówke. Dodam że mój chłopak nigdy nie ma spermy bo ma zawsze jakąś blokade więc tylko jest preejakulat. Czy po takim czumś mogę być w ciąży? Prosze o jakąs odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

no ja niestety nie bardzo wiem jak to jest być w ciąży :) No ale z tego co obiło mi się o uszy to, jednak nie zazdroszczę tych rewolucji żołądkowych dla ciebie...ehhh... a ta nie ustając paląca żywym ogniem nocna zgaga :) o matko po prostu musi być masakra jakaś :P ale nie martw się zleci szybciutko i jeszcze szybciej zapomnisz o wszystkich niedyspozycjach i będziesz cieszyć się z małego bobaska ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość ciążaaaaa

Test wykaże ciążę dopiero po 5-ciu dniach od załodnienia, gdyż dopiero wtedy zapłodnione jajeczko zagnieżdża się w macicy a macica produkuje jakiś związek chemiczny informujący o ciąży.. Do 72 h po kopulacji najlepiej wziąć RU486

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...