Skocz do zawartości
Forum

czy mogę być w ciąży.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia w dni płodne (stosunek przerywany). Gdy partner skończył wyciągając penisa, po ok 2 minutach znów się zaczęliśmy kochać. Nie planujemy jeszcze drugiego dziecka ale mimo wszystko chciałabym mieć to drugie i cieszę się na myśl o zajsciu w ciążę. Miesiączkę powinnam dostać 4 dni temu. 2 dni temu czułam takie bóle jakbym miała dostać okres a nie dostałam. Dziś czuje się bardzo dobrze a okresu nadal nie ma. Czasem mam takie lekkie uklucie w podbrzuszu. Ok tydzień,półtora tygodnia temu przestały mi smakować papierosy. Nie wiem czy to przez to ze mogę być w ciąży czy tak samo z siebie. Co zapaliłam to wyrzucalam. Nigdy nie byłam nalogowa palaczka ale czasem jak miałam ochotę to sobie zapaliłam. Od tamtej pory nie palilam ani razu. Co do testu czuję jakieś zahamowania, bo mogę lada moment dostać okres ale póki go nie mam to jestem jakoś szczęśliwie przejęta ciążą że nie chciałabym zobaczyć negatywa i się rozczarować. Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...