Skocz do zawartości
Forum

Wizyta 17-latka u urologa


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mężczyzną i mam 17 lat.
Chciałbym udać się do urologa, ale najpierw chciałbym wiedzieć jak wygląda taka wizyta.
Mój problem to prawdopodobnie stulejka/załupek. Czy w trakcie kontroli będę musiał doprowadzić do wzwodu? I czy mam prawo wyboru czy udać się do lakarza czy lekarki, osobiście wolałbym do kobiety.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że możesz wybrać lekarza, kobieta urolog będzie wykonywać wszystkie czynności tak jak mężczyzna.
Podczas wizyty u urologa po zebraniu szczegółowego wywiadu dochodzi do badania prącia. Lekarz spróbuje odprowadzić napletek, żeby ocenić stopień zaawansowania stulejki. Zawsze możesz poinformować lekarza o swoich obawach i spytać, czy samodzielnie możesz odprowadzić napletek. Jeśli lekarz uzna, że np. zabieg jest konieczny to z pewnością dostaniesz odpowiednie skierowanie.

Lew nigdy nie słucha owiec.

Odnośnik do komentarza

To zależy od lekarza. Gdy lekarka podczas bilansu badała mi penisa, to stwierdziła stulejke bez wzwodu. Ale u urologa podczas badania miałem wywołany wzwód (najpierw było badanie bez wzwodu, potem jeszcze naciąganie skóry aż do pełnego wzwodu).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...