Forum Ginekologia

Wizyta 17-latka u urologa

Anonim Nastolatek

Anonim Nastolatek

Jestem mężczyzną i mam 17 lat.
Chciałbym udać się do urologa, ale najpierw chciałbym wiedzieć jak wygląda taka wizyta.
Mój problem to prawdopodobnie stulejka/załupek. Czy w trakcie kontroli będę musiał doprowadzić do wzwodu? I czy mam prawo wyboru czy udać się do lakarza czy lekarki, osobiście wolałbym do kobiety.

144376 anonim-nastolatek Mężczyzna, 20 lat, JG

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Migootka

Migootka

Oczywiście że możesz wybrać lekarza, kobieta urolog będzie wykonywać wszystkie czynności tak jak mężczyzna.
Podczas wizyty u urologa po zebraniu szczegółowego wywiadu dochodzi do badania prącia. Lekarz spróbuje odprowadzić napletek, żeby ocenić stopień zaawansowania stulejki. Zawsze możesz poinformować lekarza o swoich obawach i spytać, czy samodzielnie możesz odprowadzić napletek. Jeśli lekarz uzna, że np. zabieg jest konieczny to z pewnością dostaniesz odpowiednie skierowanie.

--

Lew nigdy nie słucha owiec.

156278 migootka Kobieta, 26 lat, Białystok/Suwałki
Anonim Nastolatek

Anonim Nastolatek

To, że podczas dotykania penisa dostałby wzwodu jest chyba czymś normalnym, prawda?

144376 anonim-nastolatek Mężczyzna, 20 lat, JG
~dasg

~dasg

To zależy od lekarza. Gdy lekarka podczas bilansu badała mi penisa, to stwierdziła stulejke bez wzwodu. Ale u urologa podczas badania miałem wywołany wzwód (najpierw było badanie bez wzwodu, potem jeszcze naciąganie skóry aż do pełnego wzwodu).