Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina zamiast miesiączki


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

2 września to była środa powinnam dostać okres niestety nie dostalam , w czwartek zaczęły mi się brązowe upławy było ich bardzo mało tylko tyle co na papierze gdy się podcierałam , w piątek ok południa pojawiła się krew też było jej niewiele , wieczorem znów się pojawiły brązowa wydzilina . W sobote miałam więcej tej krwi była ona normalna ale tylko przez krótką chwile ( tylko do wieczora ) poźniej brązowa wydzielina . Nastepne dni to juz bardzo brązowa krew też nie wiele i brązowa wydzielina.

Odnośnik do komentarza

Mam podobną sytuację. Gdzieś w okolicach niedzieli powinnam dostać okres, a pojawiła się tylko kropelka krwi i od poniedziałku do dziś czyli 3 dni mam takie skąpe krwawienia dosłownie jedna wkładka na dzień by wystarczyła... nic mnie nie boli, nic mi nie dolega. Naczytałam się mnóstwo stron, forum internetowych i mam w głowie mętlik! Jedni piszą ze skąpa miesiączka się zdarza, a inni znów, że to może być plamienie implamtacyjne... szczerze to nie chcialabym być akurat teraz w ciąży...

Odnośnik do komentarza

Może chorujesz na endometriozę a jeżeli tak to raczej grozi Ci bezpłodność . Takie plamienie brązowe często występuje podczas endometriozy ,nawet na kilka dni przed okresem można mieć takie plamienie czekoladowe i podczas miesiączki .Miesiączka może występować bardzo nieregularnie ale nie zawsze. Najlepiej zrobisz jak jednak pójdziesz do lekarza ,bo jak by się okazało że to ciąża to możesz zaszkodzić dziecku a jak by się okazało ,że to endometrioza to trzeba to leczyć abyś mogła mieć dzieci , bo endometrioza jest główną przyczyną bezpłodności u kobiet .

Odnośnik do komentarza

ja mialam taki przypadek 2lata temu,brazowe plamienia z domieszka krwi zamiast miesiaczki i tak przez 3 dni..zrobilam jeden test -negatywny,drugi test-negatywny i trzeci test tez.Wizyta u Dr ktory stwierdza wizyta za 2tyg bo to zwiastun albo nadchodzacej mies albo ciaza i kolejne 2 tyg niepewnosci.jednak..okazalo sie ze jednak ciaza..mowilam Dr ze 3testy robilam i 3 neg.wyszly na co odp ze w te testy niema za bardzo co wierzyc..radze odwiedzic ginekologa i zycze oczywiscie powodzenia..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...