Skocz do zawartości
Forum

Czy to grzybica pochwy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj na ujściu do pochwy pojawiły się dziwne, białe krosty. Dzisiaj mam wrażenie, że jest ich więcej. Zaczynają swędzieć dopiero wtedy kiedy je dotknę, boję się cokolwiek z nimi robić bo nawet nie wiem czy to są na pewno krosty czy grudki czy co. Śluz też mam jakiś inny, zawsze miał specyficzny zapach i było go dużo. Ostatnio jest go mniej, jest z białymi grudkami albo bezwonny o normalnej konsystencji.. Do ginekologa jak na razie udawać się nie chcę, wolę zaczerpnąć opinii (POWAŻNYCH) tutaj. Dokładnie osiem dni temu chłopak robił mi palcówkę i może to też jest przyczyną? Od kilku dni dziwnie się czuję, jakbym była chora, w czwartek i piątek kompletnie nie miałam apetytu bolał mnie żołądek i podbrzusze. Okres mam niereguralny i nie mogę stwierdzić czy mi się spóźnia czy nie. Podaję link do zdjęcia, strzałkami zaznaczyłam dziwne białe grudki/krostki jakkolwiek by tego nie nazwać proszę o pomoc.

monthly_2015_08/czy-to-grzybica-pochwy_3208.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak, to grzybica. Również pojawiło mi się coś takiego. Wizyta u ginekologa - brak przepisanych jakichkolwiek leków, po prostu zrobiła mi Pani cytologie i powiedziała że za 2 tyg się potwierdzi diagnoza. Nie wytrzymam co tego czasu. Także udalam się do apteki i dostałam krem bez recepty, powinien pomóc

Odnośnik do komentarza

Multi-gyn akti gel stosuje od roku, sprawdza się, hamuje rozwój grzybów i bakterii, żadnych infekcji w tym czasie. Oprócz tego, że nawilża, łagodzi podrażnienia np. po stosunku czy depilacji okolic intymnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...