Skocz do zawartości
Forum

Czy jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio wieczorem uprawiałam sex z moim partnerem w prezerwatywie (prawdobodobnie bez środka plemnikobójczego). Po stosunku mój chłopak obmył swojego członka tylko wodą i nałożył bielizne. Następnego dnia doszło do penetracji, ale zaraz sobie uświadomiłam, że przecież nie wszystkie plemniki mogły zostać całkowicie usunięte. Martwię się, że plemniki nie umarły do tego czasu i doszło do zapłodnienia. Czy jest to możliwe?Dodam, że do seksu doszło dzień po tym jak mi się skończyła miesiączka. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Witam, mam bardzo nieregularny okres, mianowicie rozpoczynał się: 7.02, 25.02, 25.03, 14.04, 1.05, 24.05, 22.06 (każdy trwał mniej więcej 5 dni). Współżyłam bez zabezpieczenia 1 lipca, jednak do wytrysku wewnątrz nie doszło. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Internetowe kalkulatory dni płodnych mówią, że tak - od 30 czerwca lub 1 lipca podobno zaczynają się moje dni płodne. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam, Jakiś czas temu (6 dni) współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, jednak był to krótki stosunek przerywany. Do 12 godzin zażyłam tabletkę antykoncepcyjną do 72 godzin. Wczoraj i dziś strasznie boli mnie podbrzusze, tak jakbym miała mieć okres (powinnam go mieć)... jednakże mam tylko sporo śluzu. Dodam, że mam 24 lata.

Odnośnik do komentarza

Witam. mam pytanie. dotknęłam ręką wilgotnych od spermy majtek chłopaka.po czym po paru minutach dotknęłam pochwy. Dodam ze w między czasie dotykałam innych rzeczy<tak mi się wydaje> czy jest możliwośc zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam, w poprzednim miesiacu kochałam się z chłopakiem z jak i bez zabezpieczenia 5 dni przed owul, moje cykle sa dosc regularne 29-30 dni i kolejny okres wystapil tylko ze trzy dni wcześniej niz zwykle. W trakcie tej miesiaczki uprawialismy seks z prezerwatywa a w dniach plodnych do niczego nie doszlo. Teraz kolejny okres spoznia sie 5 dni. Mam bolesci piersi glowy i brzucha. Jakie jest prawdopodobieństwo ciazy i powiązania z tamtym miesiącem? Czy preejakulat moze w nieplodne zaskoczyc ciaza?

Odnośnik do komentarza

Skoro masz nieregularne cykle to wyliczanie i kalkulatory nic nie pomogą. Powinnaś się sama regularnie obserwować. Jeśli będziesz mieć z tym problem kup sobie mikroskop owulacyjny. Z tego co wiem najlepsza jest afrodyta

Odnośnik do komentarza

Dobrze, ze zazyłaś tabletkę po. Ciąża w takim przypadku jest prawie niemożliwa. Na przyszłość starajcie się współżyć tylko w dni niepłodne, bo wtedy nie ma możliwości zapłodnienia. Do ich wyznaczania mogę polecić Afrodytę na ślinę, bo sama z niej korzystam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Dzisiaj współżyłam z moim partnerem. Użyliśmy prezerwatywy. 5 minut później rozcięłam prezerwatywę, wylałam spermę na palce i przetarłam ją w okolicach intymnych. Później nalałam sobie jeszcze trochę spermy na palec i włożyłam go do pochwy. Jest jakieś ryzyko ciąży? Jeśli tak to jak wysokie? Dodam jeszcze ,że jakieś 6 dni temu skończyła mi się miesiączka.

Odnośnik do komentarza

Witam, w czwartek dostalam pod wieczor brazowe plamienie, w piatek dostalam prawdziwny okres, pierwsza tabletke wzielam o 21, biore regularnie. Uprawialam seks ze swoim chlopakiem w 11 dzien cyklu bez dodatkowego zabezpieczenia, skonczyl poza, kochalismy sie bardzo czesto.to jest moje pierwsze opakowanie, czy zabezpieczenie moglo sie zmniejszyc przez to, ze nie wzielam 1 tabletki w plamienie?

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj był mój ostatni dzień okresu ale żadna brązowa maź ani krew nie leciała. Natomiast wczoraj odbyłam z chłopakiem stosunek przerywany, ale nadal jestem dziewicą. Trwał on coś około 2 min. Do wytrysku we mnie nie doszło, gdy tylko dochodził od razu wyjmował. Nigdzie nic nie wyprysło. Według aplikacji na telefonie moja średnia długość cyklu to 26 dni, długość okresu 7 dni. Bardzo proszę mi powiedzieć czy szansa na zajście w ciąże jest niska?

Odnośnik do komentarza

Z dziewczyną uprawiałem petting ona miała spodnie i majtki a ja bez. imitowaliśmy ruchy jak w seksie ona siedziała na mnie na trzonie nie na czubku.. Dostałem wytrysku i pochlapało jej spodnie na udzie .. lecz nie wiem czy koło pochwy .. Ale miała na sobie spodnie jeansy i majtki ryzyko ciąży jest ?

Odnośnik do komentarza

Witam :) Mam regularne cykle ( 30 dni ) ostatnia miesiaczke mialam 2 czerwca . Od 14-24 kochalam sie z chlopakiem codziennie , do konca , bez zadnych zabezpieczen . i jakos okolo 5 dni temu przy samym koncu oddawania moczu mialam takie dziwne uczucie , nie nazwalabym tego bolem i to nie zapalenie cewki moczowej bo nie chcialo mi sie co chwile sikac . prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem. Jakies dwa tygodnie temu z chłopakiem trochę się zagalopowaliśmy. Mianowicie chłopak włożył mi swojego penisa do pochwy, dwa razy pchnął i od razu wyciągnął. Czy jest ryzyko, że mogę być w ciąży? Od razu mówię, że się nie spuścił do środka ani nic. Miałam potem schize ze jestem w ciąży, przeczytałam na internecie objawy i sama zaczęłam je mieć. Wykonałam test i wyszedł negatywny, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam ponieważ mocz był jasny. Nie mieliśmy zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni jestem w nagłych chwilach śpiąca, znużona, boli mnie częściej żołądek, ale miałam wczesniej z nim problemy i mam biegunkę. Wczoraj zauważyłam lekko brązowy śluz na wkładce. Nie wiem czy może to być spowodowane długim stresem, może nagłym wysiłkiem fizycznym. Dziś bolały mnie mięśnie i głowa. Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne, kochając się zabezpieczaliśmy się z chłopakiem dodatkowo prezerwatywą i stosunkiem przerywanym dla zwiększenia bezpieczeństwa. Możliwa jest ciąża?Boje sie

Odnośnik do komentarza

Witam. Miałem taką sytuację ze swoją dziewczyną. Uprawialiśmy petting, doszło do wytrysku. Kilka chwil później (5-10 minut), włożyłem penis do jej odbytu, wykonałem 2-3 ruchy i wyszedłem. Dodam, że przy podnieceniu wytwarzam sporą ilość ejakulatu. Jestem po badaniach na nasienie, mam je bardzo słabe (10x mniej plemników niż być powinno u przeciętnego człowieka, bardzo mało żywych i ruchliwych plemników). Nie leczę się. Czy jest ryzyko ciąży i jakie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam. Mam takie pytanie. 4 lipca dostalam miesiaczke,owulacje mialam 18 lipca. dni plodne trwaly do 20 lipca . 18 lipca wspolzyłam z chlopakiem bez zabezpieczenia. Jakie jest prawdopdobienstwo ze jestem w ciazy i kiedy najlepiej zrobic test ciazowy ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Nurtuje mnie sytuacja czy mogę być w ciąży... mam nieregularne cykle miesiaczkowe od 29 do 34 a nawet do 37 dni. i nigdy nie wiem kiedy występują dni płodne i niepłodne.poprzednią miesiączke miałam 16 czerwca po 37 dniach a ostatnią miesiaczke miałam 13 lipca po 28 dniach.Współżyłam z chłopakiem 25 lipca bez zabezpieczenia ale wytrysk nastąpił na zewnątrz. nie wiem kiedy występują w tym przypadku dni płodne..w związku z tym czy mogłąm zajść w ciążę??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...