Skocz do zawartości
Forum

Zapytaj ginekologa-położnika - otrzymaj szybką odpowiedź


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem otoz kocham sie z moim partnerem juz od 2 dobrych lat, lecz jest jedno ale.. Moja blona dziewicza nadal jest. Bylam u ginekologa lecz on stwierdzil ze wszystko jest ok... Staramy sie o dziecko, a " ona " nam troszke w tym przeszkadza. W czasie stosunku czuje bol a ona jest nie do ugiecia, co robic!;(Prosze o szybkie odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Gość Małgorzata 27 lat

Witam 4 dni temu byłam u lekarza po leczeniu w szpitalu ponieważ plamilam na badaniach wyszło że jest o wiele lepiej biorę leki na podczymsnie ale dostałam od lekarza jakieś tabletki Acard 75 ponieważ powiedział ze po tych kamieniach coś zostało i musimy to rozrzadzic czy to możliwe abym plamila odrobinę po nich przyjmuje 1 raz dziennie jestem w 15 tygodniu proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Monikaaalalalala

Witam. Mam pytanie. Uprawiałam z chłopakiem peeting w samochodzie nie dawno. Na zewnątrz była niska temperatura a w samochodzie poniżej 20 stopni C. Pieściłam go, lecz do wytrysku nie doszło. On dotknął penisa ręką a po dłuzszej chwili włożył palce do pochwy. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Dzisiaj, czyli 5 dni po spotkaniu dostałam okropnych bóli jakby miesiączkowych ale krew nie leci jedynie chwile miałam plamienie. Prosze o szybką wiadomość.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję pomocy... Mam: kłucia w środku tak jakby w pochwie, czasem mi niedobrze. okres mi się zaczął 26 grudnia skończył około 30-31 grudnia. Mam straszny śluz, uczucie mokrego tam.. wydaje mi się, że chce mi się jeść cały czas.. co jest ? cały czas się martwię.. a jeśli chodzi o współżycie- nie.. 31 grudnia jednak gdy byłam na sylwestrze u chłopaka to on chciał- ja nie i się tego trzymałam.. kiedy już leżeliśmy- no różnie- ale cały czas w ubraniach no i później on bardzo chciał, ale nie miał "nic ochronnego" więc wpadł na pomysł z rękawiczką lateksową i założył ją w końcu ale tylko "tym" dotknął mojej pupy i chciał dalej ale ja się opierałam i spadła mu ta rękawiczka no i od razu ją wyjęłam ale była łee.. cała mokra w czymś.. no to od razu do łazienki 0 wycierałam wszystko przez 10 minut.. Dziwnie się czuję cały czas... :(

Odnośnik do komentarza

Miesiaczke mam co 28 cykli. Kochałam się 25-26 grudnia 2015 oraz 8 stycznia 2016 do dziś nie dostałam miesiączki zrobiłam test ale jest negatywny . Sprawdzałam śluz jest lepki biały mokry . Czy za wczasy wykonałam test czy mogę być ciąży?
0 0

Odnośnik do komentarza

biorę tabletki vibini mini 21+7. Obecnie jestem w trakcie 2 opakowania . W 3tygodniu brania tabletek (dokladnie drugiego dnia 3tygodnia) nie przyjelam tabletki byl to dokladnie czwartek lecz w piatek gdy minelo więcej niż 24h przyjelam tabletkę czwartkowa (w sobotę piatkowa itd.). Nie zastosowalam sie do wskazówek z ulotki . Stosunek odbył się w sobotę i niedziele . Jakie prawdobodobienstwo ze bedzie dzidzia

Odnośnik do komentarza
Gość malgosia888

Po raz pierwszy uprawialam seks 6 lutego i 2 dni spoznil mi sie okres, ale przebiegal tak samo jak zawsze, byl dosc obfity i trwal 5-6dni, dzien lub dwa po okresie wystapilo dziwne krwawienie, jakby sluz polaczony z domieszka krwi, przyjmuje zabarwienie takie brunatne lub jasno czerwone, boje sie sie, ze moze byc to ciaza vhoc zabezpieczalismy sie z chlopakiem prezerwatywa, ale czytalam o tym krwawieniu implantacyjnym i dopiero pierwszy raz wystapilo u mnie cos takiego od razu po miesiaczce po pierwszym kontakcie seskualnym co wydalo mi sie bardzo podejrzane, mam 17 lat i pilnir potrzebuje pomocy bo nie mam zielonego pojecia co to moze byc, dodam jeszcze ze trwa to plamienie juz pare dni i jest bardzo skape, a dzisiaj doszedl lekki bol brzucha

Odnośnik do komentarza

Dnia 12.03 o godzinie 19 powinnam zażyć tabletkę antykocepcyjna Sylvie niestety zapomniałam. W dniu dzisiejszym 13.03 o godzinie 10 przypomniałam sobie o tym wszystkim. Byłam po współżyciu. W stresie nie wiedząc co robię popełniłam blad. Połknęłam nie myśląc dwie tabletki jednocześnie. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Powinnam udać sie do lekarza po tabletkę 72h? Co z kolejnymi tabletkami? Zażyć jutro o 10? Bez przerwy 7 dniowej? Dodam, ze był to moj 16 dzień zażywania tabletek.

Pomocy dziekuje bardzo za szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...