Skocz do zawartości
Forum

Ciąża? Czy to możliwe?


Gość Łolaboga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łolaboga

Witajcie, ostatnią miesiączkę miałam 7 kwietnia,o normalnej obfitości, co do długości, to przeciągnęła się o jeden dzień. Od tamtej pory, nie współżyłam, a okres mi się spóźnia(długość cykl to 28 dni). Czy to możliwe żebym była w ciąży? Sama już nie wiem, czy to z powodu stresu(mój mąż wyjechał za granicę) czy to z powodu podróży. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej, mam pytanie... Dosyć głupie, ale prosze w wgląd. Zatem z chłopakiem ocieralismy sie w bieliźnie ( 23 dzien cyklu) Czy jest szansa zajścia w ciaze? Dodam ze 3 mięs temu brałam escapelle ktora mi troche rozlegulowala cykl. Po wzięciu tabletki cyklel trwały następująco 25 dni, a potem 27, czyli mam na razie nieregularne wszystko. W nowo rozpoczętym cyklu (mija juz 29 dni!) a okresu nie widac. Jakies pare dni temu miałam bóle piersi, ktore zawsze następowały pare dni przed okresem. Ale przestały mnie dzis boleć... Sama nie wiem co o tym sadzić. Bardzo sie stresuje tą sytuacja i nie mam pojęcia co zrobic. A dodatkowy stres niestety nie pomaga...

Odnośnik do komentarza
Gość Łolaboga

~mamtownosie
Tak można jeszcze miesiączkować będąc już w ciąży ale to rzadkie i jest to raczej plamienie. Dla komfortu psychicznego zrób test ciążowy 2 minuty i odpowiedz gotowa.

Jutro z samego rana będę robić

Odnośnik do komentarza
Gość wróżka Waginia

Jirallyn
Hej, mam pytanie... Dosyć głupie, ale prosze w wgląd. Zatem z chłopakiem ocieralismy sie w bieliźnie ( 23 dzien cyklu) Czy jest szansa zajścia w ciaze?

Najpierw edukacja, potem kopulacja, do jasnej cholery. Co jest warunkiem koniecznym ciąży paniusia nie wie? Nie uczą juz w gimgównach, co to jest zaplemnienie i zapłodnienie? I nie uczą, jak dostaje się plemnik do pochwy?

Masakra jakaś. Głupie to jak but z lewej nogi, ale jak się ocierać w bieliźnie to wie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie,
Biorę tabletki od trzech lat. Ostatnio podczas początku drugiego tygodnia brania tabletek we wtorek nie wzielam jednej i totalnie o tym zapomniałam. Potem brałam je regularnie. W niedziele tego samego tygodnia, w którym zapomniałam jednej tabletki uprawiałam seks bez zabezpieczenia i partner skończył we mnie. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

~wróżka Waginia
Jirallyn
Hej, mam pytanie... Dosyć głupie, ale prosze w wgląd. Zatem z chłopakiem ocieralismy sie w bieliźnie ( 23 dzien cyklu) Czy jest szansa zajścia w ciaze?

Najpierw edukacja, potem kopulacja, do jasnej cholery. Co jest warunkiem koniecznym ciąży paniusia nie wie? Nie uczą juz w gimgównach, co to jest zaplemnienie i zapłodnienie? I nie uczą, jak dostaje się plemnik do pochwy?

Masakra jakaś. Głupie to jak but z lewej nogi, ale jak się ocierać w bieliźnie to wie.

Nie życzę sobie takich komentarzy na mój temat, spóźnia mi sie okres i mam prawo do niepokoju! Oczywiście wiem co te dwa pojęcia znaczą! Tylko jeśli sperma dostanie sie w okolicach pochwy, uważam, że jest ryzyko. Dlatego zabiegam tu porady.

Odnośnik do komentarza
Gość wróżka Waginia

@Jirallyn
Ale przecież sama się o taki komentarz prosiłaś. Przeczytaj zupełnie bezstronnie swój wpis i pomyśl, jaki można mieć jego odbiór? Tu się nie ma co indyczyć, tylko trzeba popracować nad językiem i pisać w przyszłości precyzyjniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...