Skocz do zawartości
Forum

Ciąża niech ktoś pomoze


Gość bojąca sie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bojąca sie

Witam. jakieś 4 tyg temu chłopak wsadził mi raz penisa do pochwy z preejkulatem ale bez spermy bylo to 1 gora 2 dni po owulacji.Po tym zajsciu po jakiś 2 tyg dostalam okresu 1 dnia byl obfity i dość bolesny i ze skrzepami zresztą jak co miesiąc, następnego dnia przez pol dnia nir miałam i wieczorem znow sie zaczal i byl bolesny i ze skrzepami na następny dzień był to samo ale trwał juz cały czas do niedziepi czyli 5 dni. Od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup ale typko rano jak wstane a pozniej juz nie,czy w owulacje jesy śluz przezroczysty i rozciągający sie? Oprocz tego kregoslupa nie mam innych dolegliwosci ktore by wskazywaly na ciaze.Czy mogę być w ciązy po tym zajściu ?

Odnośnik do komentarza

Spoko;)
A co powiesz na moj problem?
Mam 18 lat. Ostatnio podczas owulacji miałam brązowy śluz, czytałam że to całkiem normalne, i że czasami może cos takiego się zdarzyć. Tydzien przed planowaną miesiączką miałam bol prawego jajnika. Okres spóźnia mi się około 2 dni, przy tym mam obolałe piersi i znów występuje ból jajnika. Współżyję zawsze z zabezbieczniem. więc ciążę bym wykluczyła. Dodam że jestem przeziębiona od około 5 dni, zestresowana również. Dodam jeszcze że kilka dnia temu miałam przezroczysty śluz, teraz jest żółtawy. Proszę o odpowiedz, bo jestem zaniepokojona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...