Skocz do zawartości
Forum

Duphaston


Gość izaaako94

Rekomendowane odpowiedzi

powinno :)
kobiety zachodza ale skoro to problem nie regularnych miesiaczek to cos je musi zaburzac :)
mialam ten sam problem nieregularne miesiaczki ale moj problem rodzic sie z podwyzszonej prolaktyny to w sumie nic strasznego a tyle robi na chwile obecna biore niepokalanka ktory stosuje sie go od wiekow i rowniez pomaga kobieta w zajsciu w ciaze nie jest to lek tylko ziolo zwykkla tabletka ktora bierze sie raz dziennie moj ginekolog nie mial nic przeciwko zebym go brala poczylaj sobie jak chcesz w google o nim i sama zobaczysz jesli chodzi i jego prace to sie sprawdza ja biore go 1,5 miesiaca i cykle co do godzinki. koszt jego to 25 zl za 120 tabletek czyli nie tak duzo jedno op. starcza na ok 4 miesiace a naprawde duzo robi w organizmmie i najwazniejsze nie szkodzi ani watrobie ani zoladek nie cierpi :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo co mi je zaburza :/
Mialam lekka wydzieline z sutkow zbadano mi poziom prolaktyny , i wszystko w normie... a to nie ustalo..
Potem podejrzewane bylo zapalenie endometrium bo mam potwornie dlugie miesiaczki.. czrna wydzielina, skrzepy... :/
Endometrium w porzadku...
Inne hormony tez :/
A krwawienie nadal poteornie dlugie :( zapytala czy nadal chcemy sie starac o ciaze, potwierdzilam.. to zapisala mi Duphaston.
Sprawdze na pewno to co polecasz.. :)
Dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...