Skocz do zawartości
Forum

Krawienie podczas "palcówki" tydzien po okresie


Gość Patrykkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrykkkkk

Witam,
Wraz z moja dziewczyna mamy problem na ktory nie znamy odpowiedzi.. A mianowicie tak jak napisalem wyzej w temacie podczas zblizenia "palcowki" moja dziewczyna zaczyna krawawic , nie jest to obfite krawawienie lecz po wyjeciu juz palcow z pochwy po wszystkim mam je zakrawione.Okres skonczyl sie jej tydzien temu ponad i taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy , nawet bez palcowki po polowie dnia ma lekka plamke na majtkach , nie wiemy czym moze byc to spowodowany dodam takze ze przebilem jej blone dziewicza ponad miesiac temu ale do tego momentu nie bylo takich problemow.. prosimy o szybka pomoc ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Patrykkkkk

Ciezko mi to opisac , ale tak krew byla jasna , plynna dziwnie opisac mi to dokladnie bo mialem ja tylko i wylacznie na palcach i nie bylo jej wiele po prostu palce byly od krwi ale podobnie to wygladalo jak do krwi gdy miala okres , przerwanie blony doszlo podczas pieszczot i palcowki , tak nam sie wydaje bo ja tez wyczuwam mniejszy opor , co do dolegliwosci to nie wiem czy bylo to spowodowane strachem przed niewiadomym problemem czy tym krawieniem ale moja dziewczyna poczula sie dziwnie , zle ale co do jakichkolwiek bolow nie wiadomo mi zeby takie byly

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie podczas przerwania błony dość mocno naderwała się śluzówka w miejscu połączenia.

Po przerwaniu powinna być zachowana w pieszczotach co najmniej tygodniowa przerwa. Dochodzi jeszcze taka sprawa, że korzystniejsze jest przerwanie błony penisem, bo wtedy pochwa rozciąga się na całym obwodzie, więc gojenie przebiega sprawniej i zazwyczaj trwale.
Czy rzeczywiście tak jest, to można sprawdzić latarką naocznie po rozchyleniu warg sromowych. Rankę po rozerwaniu można zobaczyć.
Tak czy siak trzeba zrobić dłuższą przerwę i zobaczyć co będzie.
Jak już na tyle się bawicie, to nie zaszkodzi zabawić się w ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Patrykkkkk

Czyli jezeli naderwalaby sie sluzowka w miejscu polaczenia to jest to cos powaznego ? Jak mozna to wyleczyc ? Z tego co pamietam po przerwaniu blony czekalismy kilka dni napewno wiecej niz 5 dni do nastepnego takiego razu ale wtedy juz nie mialem krwi na palcach.Czyli nie warto sie przejmowac i po prostu dac sie zagoic ranie bo prawdopodobnie jest to co Pan napisal wyzej tak ?Zadnych dolegliwosci nie miala wczoraj po prostu widzialem ze samopoczucie i humor opadl.Juz teraz dziekuje na szybka i sprawna odpowiedz na nasz problem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...