Skocz do zawartości
Forum

cz jest ryzyko ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 16 lat. 3 dni temu chłopak włożył mi penisa do pochwy około 2 cm ( bez zabezpieczenia ) nie doszło do wytrysku w pochwie ale dopiero 10 minut potem w mojej buzi. Wszedł 2 razy i każdy raz trwał około 10 sekund. On twierdzi że nie miał żadnej wydzieliny ale nigdy nic nie wiadomo. Za 8 dni mam dostać miesiączke i wtedy to był mój ostatni dzień płodny. Jest szansa na ciąże? Bardzo sie boje i prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że coś się przedostało w trakcie wsadzania jeśli gumy nie miał ale nie panikuj tylko spokojnie poczekaj na okres a jak się spóźni to kup test ciążowy i wszystko się wyjaśni. Na przyszłość zachowaj więcej rozwagi i zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza

Ryzyko zawsze jest to, że chłopak mówi ,że mu nic nie pociekło to żadne tłumaczenie bo on tego nie kontroluje czy mu poleci jedna czy trzy kropelki czy nic jak był podniecony to coś się mogło wypsknąć ale gorzej by było jakby skończył w środku bo szanse na ciążę by były większe.

Odnośnik do komentarza

~Gumcia
Ryzyko zawsze jest to, że chłopak mówi ,że mu nic nie pociekło to żadne tłumaczenie bo on tego nie kontroluje czy mu poleci jedna czy trzy kropelki czy nic jak był podniecony to coś się mogło wypsknąć ale gorzej by było jakby skończył w środku bo szanse na ciążę by były większe.
bardzo dziękuje za odpowiedź. Czyli jak już dostane miesiączke to ciąża jest wykluczona tak?

Odnośnik do komentarza

Tak, dla pewności możesz zrobić test po okresie albo pójść do gina dla swojego spokoju. Niektóre kobiety mogą mieć okres będąc w ciąży moja kumpela była w ciąży dowiedziała się o tym w szóstym miesiącu bo miała okres ale był skąpszy niż zawsze na szczęście to rzadkie przypadki.

Odnośnik do komentarza

Jakie jest ryzyko to musisz dociec sama.
Tu masz w moich komentarzach wskazówki. https://portal.abczdrowie.pl/na-czym-polega-stosunek-przerywany

Wszystko zależy jak regularne masz cykle? Ilu dniowe? I jaką metodę stosujesz do wyliczania dni płodnych? Od samego wkładania, nawet w dzień owulacji nie zachodzi się w ciąże. Muszą być do tego spełnione konieczne warunki.
W preejakulacie normalnie nie ma i nie może być plemników. Muszą się jakoś do niego dostać. Jak? Reszta w linku.

Odnośnik do komentarza

~Derick
Jakie jest ryzyko to musisz dociec sama.
Tu masz w moich komentarzach wskazówki. https://portal.abczdrowie.pl/na-czym-polega-stosunek-przerywany

Wszystko zależy jak regularne masz cykle? Ilu dniowe? I jaką metodę stosujesz do wyliczania dni płodnych? Od samego wkładania, nawet w dzień owulacji nie zachodzi się w ciąże. Muszą być do tego spełnione konieczne warunki.
W preejakulacie normalnie nie ma i nie może być plemników. Muszą się jakoś do niego dostać. Jak? Reszta w linku.


Dostałam teraz krwawienie ( 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki ) boli mnie brzuch po bokach i leci czerwoma ciemna krew w umiarkowanej ilości.. To chyba nie jest plamienie implantacyjne?

Odnośnik do komentarza

~Gumcia
Tak, dla pewności możesz zrobić test po okresie albo pójść do gina dla swojego spokoju. Niektóre kobiety mogą mieć okres będąc w ciąży moja kumpela była w ciąży dowiedziała się o tym w szóstym miesiącu bo miała okres ale był skąpszy niż zawsze na szczęście to rzadkie przypadki.

Dostałam krwawienie ( 2 dni po spodziewanej miesiączce czyli jakby sie opóźniła) leci krew ciemno czerwona w umiarkowanej ilości i boli mnie brzucj po bokach jak co miesiąc. Ale czy to nie jest plamienie implantacyjne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...