Skocz do zawartości
Forum

obfite krwawienie i orgamentil


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam pewien problem. 28 stycznia dostałam miesiączkę. Już od pierwszego dnia była bardzo obfita. Doszło do tego ,że co godzinę zmiana podpaski. Normalnie jakbym dostała krwotoku. Po weekendzie poszłam do ginekologa. Zbadał mnie i powiedział tylko tyle,że bardzo leci, szyjka zamknięta. Przepisał mi orgamentil 3 razy po 1 tabletce. Po pierwszej dawce plamienie ustąpiło. Kazał mi stopniowo po 4 dniach zmieniać dawkę na mniejszą. 3x1 potem 2x1, nastepnie 2x 0,5 i 1x0,5. Nic w tym czasie się nie wydarzyło, zadnego plamienia. w ostatnim dniu brania dawki 1x 0,5 koło południa pojawiło się plamienie. Po moich obliczeniach jest to moment kolejnej miesiączki. Czy to możliwe, aby podczas brania ona się pojawiła? Lekarz powiedział , że jesli pojawi się plamienie podczas zmniejszania dawki mam wrócić do wiekszej. Wizytę mam dopiero za dwa dni u lekarza i nie wiem czy zwiększyc tę dawkę czy zostawic tak jak jest. Dodam, że w sumie nie dowiedziałam się od lekarza na co mi ten lek przepisał. Nie dostałam skierowania na usg, podczas wizyty drugiej kiedy krwawienie ustapiło nawet mnie nie zbadał. Jedyne to kazał zrobić morfologię.

Odnośnik do komentarza

Ginekolog przepisala mi orgamentil na nieregularne miesiaczki, staram sie z mezem o dziecko. miesiaczke dostalam 3 dni po skonczeniu brania tabletek, caly czas pobolewa mnie dziwnie brzuc i pod koniec brania tabletek bolal mnie strasznie i jajniki, co nigdy mnie nie bolaly. Bralam je 2x dziennie przez 10 dni. Czy takie objawy sa normalne przy braniu tych tabletek ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...