Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy Raz


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Mam pytanie czy pierwszy raz może przesunąć okres ? Ostatni okres miałam na początku grudnia ( nie pamiętam dokładnego dnia , ale wiem że był w pierwszym tygodniu ) , 20 przeżyłam pierwszy raz . Teraz powinnam mieć okres lecz niestety go nie ma ( brzuch i piersi bolą a krwawienia brak ) . Według kalkulatora miesiączki ( na internecie ) okazało się że okres spóźnia się około 5 dni . Jest się czego obawiać czy to naturalne ? Pomocy ;(

Odnośnik do komentarza

Nie powiedziałaś ani słowa na tematy takie jak : czy okresy miewasz regularne?, jak długo trwają?, jakie zabezpieczenie stosowałaś podczas stosunku?
Dopiero jak odpowiesz na te pytania będzie można snuć wizję co jest powodem spóźniania się okresu..zapewne jest to stres, ale najważniejsza kwestia to moje pytania powyżej.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

~Malwina0
Nie powiedziałaś ani słowa na tematy takie jak : czy okresy miewasz regularne?, jak długo trwają?, jakie zabezpieczenie stosowałaś podczas stosunku?
Dopiero jak odpowiesz na te pytania będzie można snuć wizję co jest powodem spóźniania się okresu..zapewne jest to stres, ale najważniejsza kwestia to moje pytania powyżej.
Pozdrawiam.

Okres zawsze był regularny . Trwa zawsze 4-5 dni . Nie było żadnego zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie pamiętasz, którego dokładnie miałaś okres, bo to by wyjaśniło choć trochę, czy miałaś dni płodne,czy też nie.. .
Skoro nie było żadnego zabezpieczenia, rozumiem, że tabletki po także nie zażyłaś to szansa na ciążę jest wzmożona.
Po około 14 dni od stosunku możesz wykonać test ciążowy, będziesz miała czarno na białym..albo też badanie HCG wykonaj i będziesz wiedziała..
20 stego przeżyłaś pierwszy raz, to już masz dwa tygodnie, w związku z czym ja na Twoim miejscu wykonałabym test jeszcze w tym tyg. a najpóźniej w pon. i się przekonała..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...