Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz z pochwy u nastolatki


Gość Lizz12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem kobietą mam prawie 13 lat i spory problem. od prawie roku z pochwy leci mi biały płyn na białych majtkach wydaje sie nieco żółtawy.. wcześniej nie robiło mi to różnicy, ale teraz czuję się z tym nie komfortowo. Rodzicie nie wiedzą o tym jakże " małym problemie ". Wstydzę się takich rzeczy przy nich mówić. Mama za pewne zbierając pranie to zauważyła, lecz nic mi na to nie powiedziała. Nie wiem co mam robić, źle mi sie o takich sprawach rozmawia z osobami starszymi... I na prawdę nie chce iść do lekarza :( Bo się boję ;/ Prosze o pomoc! doradźcie mi coś, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Nie bój się, porozmawiaj z mamą. Jest najbliższą Ci kobietę (jeśli nie masz siostry), więc to naturalne, że powinnyście o tym rozmawiać. Te plamy to pewnie jakieś upławy. Zawsze najlepiej jest pójść z tym do lekarza, bo może to być nic wielkiego, ale sprawdzić nigdy nie zaszkodzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość zuz_anna

taki biały, nadmierny sluz z pochwy u nastolatki moze oznaczac infekcje intymna, najlepiej wybrac sie do ginekologa zeby postanowil czy trzeba ja wyleczyc, a tak na szybko, zeby uniknac rozwoju ewentualnej infekcji mozna zazywac probiotyk ginekologiczny, np. provag, bo ten ma Polskie szczepy bakterii, dzieki czemu szybciej dziala u kobiet z Polski

Odnośnik do komentarza

~zuz_anna
taki biały, nadmierny sluz z pochwy u nastolatki moze oznaczac infekcje intymna, najlepiej wybrac sie do ginekologa zeby postanowil czy trzeba ja wyleczyc, a tak na szybko, zeby uniknac rozwoju ewentualnej infekcji mozna zazywac probiotyk ginekologiczny, np. provag, bo ten ma Polskie szczepy bakterii, dzieki czemu szybciej dziala u kobiet z Polski

Bakterie z Polski??? bakterie nie mają narodowości, co za głupi chwyt marketingowy ... np E.coli będzie nadal E.coli czy to w Polsce czy to na Czechach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...