Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po odstawieniu luteiny


Gość paulina2105

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulina2105

przeskoczyc w sensie ze mialam nieplodne i mialam plodne i teraz mam nieplodne a okresu nic . a powiedz mi ale nie na.podstawie innym wypowiedzi bo internet to tez niezly burdel jest ale da sie od palca zajsc w ciaze . nurtujace pytanie .

Odnośnik do komentarza

Lekarze kaza ci brac luteine bo jakos trzeba wywolac luteine. Moze zrob tak ze sie przestan juz tym tak martwic i odpusc wplyw tez moze miec stres. Ja lekarzem nie jestem wiec sluchaj sie lekarzy i rob tak jak ci kaza. A jesli masz watpliwosci co do braku okresu to wybierz sie ponoxnie do gin. I niech ci pomoze.

Odnośnik do komentarza
Gość paulina2105

i dupa . dzien przerwy i zas bola . ale tak szczerze idzie wogole w taki sposob zajsc w ciaze . nie ze z wiki wyczytac . tylko takie z zycia wziete przypadki . a nie jakies teorie ze przez palcowke z preejakulantem i wloze palca i zajde w ciaze bo pisza czasem takie bzdury ze glowa mala . kiedys sie pytalam pani ginekolog to mnie wysmiala

Odnośnik do komentarza

Hejka. Od zawsze miałam problem z miesiączka co 37 co 39 nawet co 45 dni poszłam do lekarza dostałam anty brałam przez 2 lata. Gdy odstawilam bo chciałam zajsc w ciążę okres znowu zacza być nieregularny lekarz przepisał mi badania i kazał brać luteine. Brałam przez pół roku i cały czas staramy się o dziecko gdy odstawilam ja okres znów się spóźnia. Czy to możliwe że po pół roku brania luteiny okres może się dalej spóźnić ? . Test robiłam 2 tyg temu i nic a okresu nie ma już 10 dzień. Czego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...