Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po odstawieniu luteiny


Gość paulina2105

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulina2105

witam , mam problem , bralam luteine na uregulowanie miesiaczki , miesiac temu odstawiłam luteine okres dostałam 21 listopada , i od tej pory miesiaczka sie nie pojawiła , fakt mam predyspozycje zeby ja dostac , bole podbrzusza , skurcze itp. stosuku z partnerem nie miałam tylko zrobił mi palcówke i takie tam igraszki , ale sie nie spuscił nie mial czlonka nawet przy pochwie ale boje sie ze mial preejakulant na palcach , czy to może byc ciaża czy musze czekac jeszcze na okres ????

Odnośnik do komentarza

w ciazy zapewne nie jestes, ja mysle ze to moze byc problem tego iz odstawilas luteine i twoj organizm poprostu nie daje sobie rady zeby okres sam sie pojawił bez tabletek. A dlaczego je odstawiłaś? Lekarz ci kazał je odstawic? Czy przed rozpoczeciem brania tabletek tez mialas problemy z okresem? Czy byl to jednorazowy incydent ze musialas je brac?

Odnośnik do komentarza

Test mozesz dla pewnosci zrobic zawsze ale skoro bylo tak jak opisujesz to raczej na ciaze bym nie obstawiala, tylko zapewne wina tych twoich nieregularnych cykli. Skoro chcesz zaczac brac anty bnw chcesz wspolzyc to i tak musisz pojsc do gin. Po recepte wiec przy okazji na wizycie powiedz o tym ze luteina nie pomaga, powinna cie wogle wyslac na badania hormonow. Mozdm to jakies konkretne zaburzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość paulina2105

dzis bylam i ginekologa innego bo tamtem byl jakis chory . jak bralam.luteine to mnie swiedzialo . i to drapalam .pani ginekolog stwierdzila gdybym nie drapala to by nie swiedzialo . teraz bylam u innego 1raz stwierdzil ze troche sobie krzywde ta luteina zrobilam i kazal odstawic i nawet zalecil brac anty . aktivie . a na okres musze czekac bo organizm musi sam teraz wyprodukowac progesteron

Odnośnik do komentarza

szkoda ze nie zapytalas go czy masz poczekac na okres i zaczac brac anty? Czy mozesz zaczac brac od razu. Generalnie pamietam ze kiedys jak mialam problemy z okresem to lekarz mi nie kazal czekac do okresu tylko od razu zaczac brac antykoncepcje, mnie wtedy pamietam tez sie ciagle spoznial okres ale tak o 3 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Gość paulina2105

dzis rano robilam test ciazowy . wyszla jedna kreska . bo juz myslalam ze moze to jednak ciaza ale to nie to . a coraz bola mnie piersi itp. tak jak przed.okresem ale nic sie nie dzieje poboli i pare sni przerwy i zas bole piersi . podbrzusza . wiec czekam dalej . tak lekarz mi kazal zaczac brak anrygwalty jak dostane okres . no te cykle juz mnie slabia . po 30 pare dni z hakiem . albo nie mam miesiaczki tez po 2 miesiace

Odnośnik do komentarza

miesiaczka na pewno sie predzej czy puzniej pojawi, wiec jak sie pojawi to natychmast od pierwszego dnia zacznij brac antykoncepcje i wtedy okres bedziesz miec juz regularnie bo pomoga ci w tym tabletki. Wtedy bedzie to rwawienie z odstawienia.

Odnośnik do komentarza

wiesz po tym pettingu, który opisujesz szansy na ciaze raczej nie ma, plus testy negatywne, wiec mozna powiedziec ze na 100% ciaza to nie jest.
hm... przeszkoczyc cykle nie bardzo wiem co masz na mysli. Mysle ze nie da sie tak miec zeby cykl sie przeskoczyl :)
Jedynie cos tam sie zaburzylo i dlatego okres ci sie spoznia. Szkoda ze ginekolog nie zlecil cie na badania hormonow zeby dowiedziec sie czy nie masz jakis zaburzen hormonalnych i stad przyczyna nieregularnych okresów. Ale w sumie to sie nie dziwic bo nie wiem dlaczego ale lekarze nie chtnie dawaja skierowania na takie badania. No chyba ze prywatnie to predzej. Moze moglas jej napomknac zeby moze zrobic jakies hormony zeby sie dowiedziec.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...