Skocz do zawartości
Forum

Powiększone brodawki przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość vargonia

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio gdy pieściłam się z chłopakiem, on dotknął swoim członkiem moją pochwę lecz w porę opanowałam. Za 2 dni, zgodnie z terminem powinnam dostać okres. Dostałam z jedno dniowym opóźnieniem. Okres na początku bardzo mało obfity( 1 dnia, była tylko głównie brązowa krew) później już normalnie. Okres bardzo dziwnie trwał bo , aż 10 dni. Gdzieś od 6 dni tylko bardzo mało , jak na początku brązowa krew. Zastanawiam się czy jest możliwość żebym była w ciąży bo zdaję mi się, że moje brodawki są powiększona, a pasek pod pępkiem bardziej widoczny. Do tego jak coś zjem mój brzuch staję się strasznie twardy, a od ostatnio 2 dni miałam lekko biegunkę. Chciałabym też dodać, że podczas tych pieszczot brałam antybiotyki . A gdy wystąpił okres miałam brać tabletki hormonalne przez 4 miesiące. biorę już je około 2 tyg. Są to dokładnie tabletki antykoncepcyjne .Proszę o pomoc bo umieram ze strachu.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś porozmawiać z lekarzem o tych wszystkich dolegliwościach przy zażywaniu tabletek. Jeśli miałabyś być w ciąży musiałabym natychmiast odstawić tabletki antykoncepcyjne. Jeśli nie nastąpił wytrysk w czasie pieszczot, to raczej nie ma ryzyka ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...