Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja awaryjna


Gość mirra213

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uprawiałam seks z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Do wytrysku doszło po wyjęciu penisa i dopiero wtedy zauważyliśmy ze gumka pękła. Jestem w 25 dniu cyklu (czyli potencjalnie dni nie plodne, z obserwacji sluzu również wynika ze to dni nie płodne, miesiączkę dostaje zawsze w 29 dniu cyklu. Czy jest ryzyko ciąży? Czy metoda yuzke jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Gość Endorfinka

metoda yuzupe nie jest żadną metodą, chyba że chcesz rozwalić sobie cykl. Tej metody nie poleca żaden lekarz. Skoro to były dni niepłodne to nie powinno byc ryzyka, ale warto zrobić test po 14 dniach, bo do końca nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Witam, spóźnia mi się miesiączka! Moje cykle miały zazwyczaj trwały po 28-30 dni. 14 czerwca (14 dzień cyklu) współżyłam z chłopakiem, powiedział, że nie jest pewiem czy gumka sie nie zsunęła, wiec poszliśmy do apteki i kupiliśmy Ellaone, wzięłam tabletke. 27 czerwca, 7 lipca i 13 lipca zrobiłam testy ciążowy, wyniki negatywne. To już 44 dzień cyklu, czy mimo tabletki i testów moge być w ciąży? Co mam zrobić? Czy okres moze mi sie spóźniać właśnie przez tą tabletkę?

Odnośnik do komentarza

Witam Mam 20 lat. Dnia 20 czerwca miałam ostatnia miesiączkę wcześniej miesiączki zaczynały sie w dniach 23 maja oraz 24 kwietnia. Dnia 10 lipca musiałam zastosować tabletkę EllaOne. Współżyłam z moim partnerem 9 lipca użyliśmy prezerwatywy jednak przed mój partner był we mnie bez prezerwatywy. Nie doszło do wytrysku. Dużo czytałam, że w tym płynie też są plemniki może dojść do zapłodnienia. Spanikowałam i wzięłam tabletkę. Czy jest szansa zajścia w ciąże i jak duża?

Odnośnik do komentarza

Witam, nieprzyjemna sytuacja z chłopakiem zmusiła nas do zakupu tabletki EllaOne. Zażyłam ją niecałe 24h po stosunku. Jestem świadoma, że tabletka może opóźnić okres. Pytanie moje brzmi, czy następne cykle mogą być rozregulowane? Jeśli tak, czy wrócą one do normy? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...