Skocz do zawartości
Forum

Inicjacja seksualna przy grzybicy pochwy


Gość pukpukktotamhipopotam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pukpukktotamhipopotam

Biore tabletki antykoncepcyjne N*** na cere juz 4opakowanie, po pierwszym opakowaniu okres spoznil mi sie kilka dni po drugim opakowaniu ponad tydzien a po trzecim opakowaniu okres spoznial mi sie 2tygodnie i zamiast krwi pojawila sie brazowa wydzielina na majtkach, pol roku temu mialam grzybice pochwy ktora prawdopodobnie nie zostala wyleczona, jestem dziewica , wczoraj moj chlopak zamoczyl swojego penisa tylko troche w mojej pochwie bo za bardzo mnie bolalo wiec nie pozwolilam mu na wiecej, moj chlopak ma problem z dojsciem wiec nie bylo prawdopodobnie zadnego plynu na jego penisie, oczywiscie nie doszedl ani nic, tylko wlozyl na okolo 2cm i wyjal, ale ja jestem bardzo przewrazliwion ai boje sie czy mimo wszystko moglam zajsc w ciaze, prosze o odpowiedz jak najszybciej

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie doszło do wytrysku ani nie został wydzielony preejakulat, to ryzyko zajścia w ciążę jest raczej niewielkie. Dziwi mnie tylko, dlaczego zdecydowaliście się na seks, skoro - jak sama piszesz - masz niewyleczoną grzybicę pochwy. Nie tylko narażasz swojego partnera, ale też nie dajesz szans sobie na całkowite wyleczenie się. Radziłabym zachować przez jakiś czas wstrzemięźliwość seksualną. Zastanów się, dziewczyno, co dla ciebie jest dobre. A opóźnienia miesiączki mogą wynikać z zażywania preparatów antygrzybiczych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...