Skocz do zawartości
Forum

Leki na trądzik a zmiana miesiączki


Gość wiktoria456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktoria456

Witam! 10 grudnia dostałam 6 dni wcześniej okresu jesli można to nazwać okresem? było to brązowe jakaś maź dosłownie !To nie był Moj okres jaki dostawałam zawsze trwał on jakoś też dziwnie ,bo na początku było brudzenie pozniej na drugi dzień nic a na trzeci też jakieś brudzenie i kolejny dzien tez brudzenie i koniec! Mogłam nosic jedną podpaskę na jeden dzień. następny okres dostałam 3 stycznia i był on jasnoczerwony i trwał 3 dni , ale także nie przypominał mojego okresu przed okresem bolała mnie troche brzuch i piersi , ale nie tak jak przed każdym innym okresem był jakiś taki dziwny rzadki i nie był dość obfity jeden dzień miałam obfitości a pożniej juz jakby się kończył trzeciego dnia juz nic prawie nie było! Współzyje dość często z moim chłopakiem bez zabezpieczenia lecz nigdy nie skończył we mnie ,więc ... Już sama nie wiem co mam mysleć może przesadzam!! ale zaczynam się bać, przyznam też ,że biore lek na trądzik nie mogę wymieic jego nazwy, ale czy to może byc przez ten lek cos wspólnego z tym okresem czy to tak zwane plamienie i moge być w ciąży? Prosze o szybką odpowiedź Dziękuje! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Silne leki mogą mieszać w cyklu miesiączkowym. Taka wydzielina może też świadczyć o infekcji, więc najlepiej byłoby pójść do lekarza. Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji i jeśli doszło do niego w dzień płodny to jest duża szansa na zapłodnienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...