Skocz do zawartości
Forum

Ucisk w klatce piersiowej i przyspieszone tętno przy Nuvaring


Gość tatatatata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od lutego 2013 roku stosowałam Yasminelle jednak z racji tego ze mialam problemy ze zgagą, wątrobą przerzuciłam się na plastry Evra we wrzesniu 2013 roku... To była masakra. Miałam silne bóle głowy, kołatanie serca, stany lękowe, pociłam się, dużo schudłam, nerwowość, apatia silne uczucie niepokoju w klatce piersiowej i kołatania serca. Myślalam ze to na tle nerwowym, byłam nawet u psychologa, jednak stwierdzila ze nic mi nie dolega pod tym wzgledem, ze ten niepokoj wywoluje moj organizm... Przerzuciłam się wtedy, chyba w maju tego roku na Nuvaring, jednak objawy, w mniejszym stopniu utrzymywały się. W lipcu postanowiłam odstawić hormony i od tamtej pory czułam się świetnie, jakbym była najszcześliwszym człowiekiem na świecie, wszystko minelo, przede wszystkim ten niepokoj z nikad, który wywoływał lęki,potliwość itd... Pierwszy okres o dziwo był regularny po odstawieniu, jednak potem mój okres spóżnił się ok 3 tygodni, czułam się wtedy dość nerwowa i przede wszystkim mialam silne bole jajnikow i krzyza. Ginekolog wypisal mi luteine i kazal brac 7 dni 50mg...z kazdego dnia czulam sie coraz bardziej senna i slaba... wymieklam po 5 dniach i odstawilam... Mialam dostac okres po ok 10 dniach, jednak dostałam już po dwóch.. Wtedy znów włożyłam Nuvaring... i moja zmora po 2 tygodniach stosowania znow sie zaczela..najgorszy jest ten scisk, niepokoj w klatce piersiowej i przyspieszone tetno, ktore sprawia ze sie nakrecam i momentami wracaja lęki...Ginekolog kazał mi w 5-7 dniu cyklu zrobić poziom PRL z testem MTC(który ze swojego roztargnienia zapomnialam zrobić), bo zdziwil sie, gdy powiedzialam mu, ze zawsze mialam nieregularne, bolesne miesiaczki przed stosowaniem antykoncepcji i przed nia mam objawy jak moja mama przy menapauzie... Dodam że mam dopiero 20 lat i nie wiem co o tym wszystkim myśleć, może powinnam wykonać jeszcze jakieś dodatkowe badania np na poziom estrogenu i progesteronu i dopiero wtedy dobrać odpowiedni środek antykoncepcyjny, a nie tak na "wyczucie" ginekologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...