Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz z pochwy przy tabletkach antykoncepcyjnych bez tygodnia przerwy


Gość vicky90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przyjmuje tabletki hormonalne. ostatnio zaczelam brac kolejne opakowanie bez 7dniowej przerwy gdyz nie chcialam w tym czasie miec okresu. wszystkie tabletki przyjmuje regularnie o tej samej porze nie zdarza mi sie zapominac. podczas gdy zaczelam brac kolejne opakowanie odbylam stosunek z moim chlopakiem i dzien po tym pojawil sie u mnie brazowy sluz polaczony z bolem w dole brzucha ktory stopniowo zmienil sie w jakby krew. trwa to juz 5 dni. zastanawiam sie czy mozliwe ze to objaw ciazy czy jakiejs choroby? prosze pilnie o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Myślę, że powinnaś skonsultować te objawy z ginekologiem. Na ciążę one raczej nie wskazują, zresztą trudno to orzec po tak krótkim czasie od odbytego stosunku. Może to po prostu efekt tego, że zmieniłaś sposób zażywania tabletek i nie zrobiłaś tej siedmiodniowej przerwy - wówczas nie wystąpiło krwawienie z odstawienia. Ale mogło właśnie wystąpić to brązowe plamienie i ból brzucha. Myślę, że nie powinnaś się tym martwić, ale wizyta u lekarza jest wskazana. Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...