Skocz do zawartości
Forum

Plamienia, biały śluz i górka na podbrzuszu


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie 1 raz u ginekologa bylam jak mialam 22 lata bo w tedy 1 raz mialam stosunek z 1 moim chlopakiem doktor byl bd nieprzyjemny i prawie krzyczal na mnie ze pozno przychodze sie zbadac i mam uraz i od tamtego momentu boje sie isc na kolejna wizytea juz uplynelo 4 lata od tej pierwszej,a mam maly problem miesiaczke ostatnia mialam 20 grudnia i podczas niej z jednej strony brzucha mialam sporawa górke na podbrzuszu przy jajniku po lewej stronie a teraz gdzy mi sie skonczyl i uplynelo pare dni po miesiaczce strasznie bola mnie jajniki i mam delikatne czerwone plamienia na przemian z bialym sluzem a boje sie isc do ginekologa czy ktos moze mi pomoc i odp.co to moze byc mam nadzieje ze nic groznego.dziekuje odp.szybko

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinaxg

Krwawienia czy plamienia między miesiączką nie muszą być objawem niczego groźnego, ale lepiej to skonsultować z lekarzem. Moiom zdaniem, powinnaś się przełamać i pójść do ginekologa. Przecież nie musisz iść do tego samego, wybierz innego, nie wszyscy lekarze są tacy nieprzyjemni. Ale ja na Twoim miejscu skorzystałabym z lekarskiej porady. Nie trzeba się martwić na zapas, ale wizyta u lekarza w twoim przypadku jest konieczna. I jeszcze te bóle jajników...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...