Skocz do zawartości
Forum

Dostinex i zastosowanie Escapelle


Gość Kasieńka20000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasieńka20000

Witam,
od 4 tygodni biorę lek Dostinex na hiperprolaktynemię (pomijając skutki ubocze nie jest źle ;)). Jako ,że nie planuję dziecka w najbliższym czasie staram się uważać ale jak wiadomo kiedy im bardziej się starasz ty gorzej wychodzi. Tak więc złośliwość rzeczy martwych spowodowała, że pękła nam prezerwatywa i po ok 10 godzinach od zdarzenia zażyłam escapelle. 1.10 powinnam dostać miesiączkę (według moich normalnych cykli 37 dniowych). Dostałam tylko okropnego brązowego plamienia, bólu piersi który powodował płacz w nocy przy jednym złym ruchu. Dodam jeszcze, że kiedy prezerwatywa pękła raczej dni płodnych nie miałam. Test ciążowy wyszedł negatywnie. I tu moja prośba o poradę czy to może być spowodowane lekami ? Oraz czy tabletka PO nie wpłynęła na działanie dostinexu? I czy jako, że pominęłam jedną dawkę dostinexu (mam 1/2 tab na tydzień) (ponieważ wyjechałam a zapomniałam zabrać) nic się nie stało z moją terapią ? Dodatkowo z innej beczki, mam Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego (3x2tab dziennie), zażywam kompleks witamin B (3x1tab) i Magne B6 (3x1 tab) i osłonka 1 tabletka. Prawie już nie jem po tych lekach i tu pytanie czy one sie nie "nakładają" i czy to nie za dużo ? Błagam o jakąś odpowiedź bo jest weekend i do lekarza mogę iść dopiero w pon a powili wariuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...