Skocz do zawartości
Forum

Żółty śluz z pochwy


Gość kaka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od pewnego czasu mam żółtą wydzielinę z pochwy...nie ma ona nieprzyjemnego zapachu i nie jest jej dużo. Zrobiłam czystość i wyszedł I stopień czystości oraz wymaz i wyszła flora fizjologiczna. Pani doktor po badaniu powiedziała, że wydzielina na wzierniku ma kolor kremowo biały i wszystko jest oki. i może to po wyjściu śluzu na zewnątrz przyjmuje takie zabarwienie. Czy to ma sens? Czy wykonać jeszcze jakieś badanie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

U mnie tak było, że żółty śluz zostawał na wkładce lub majtkach ale poza tym wszystko było ok. Jeśli wyniki masz dobre, to nie masz się czym martwić. Ja brałam na wszelki wypadek lacibios femina, ale nei robiłam badań więc bałam się, że to początki infekcji.

Odnośnik do komentarza
Gość wi...23

Witam,
Moim problemem jest biało-żółta wydzielina z pochwy którą mam przed i po miesiączce...czyli całym miesiącem:( jestem dwa tygodnie po miesiące i od kilkiu dni zaobserwowałam że mam upławy z domieszką bardzo ciemnej ( tak jakby srzepniętej krwi) i boli mnie podbrzusze gdy tylko je naciskam.... Byłam wcześniej u ginekologa ale tylko z zapytaniem o bialo-zolta wydzielina i niby wszystko jest ok....myslalam juz o zakupie tamtum rosa irygator ale nie wiem czy dobry pomysl..Prosze Pomozcie mi:(

Odnośnik do komentarza

Witam. Przekopałam mnóstwo stron w internecie i po prostu wszystko pomieszało mi się w głowie na temat śluzu wydzielanego z pochwy. Kilka dni temu pojawił mi się śluz biały, lepki, ale nie ciągnący się. Taki jakby 'glutkowaty', że mogłabym go wziąć w rękę. Może nie zabrzmi to przyjemnie, ale taki jakby 'smark'. Zasychał on na bieliźnie i tworzył jakby taką białą skorupkę. Dodam, że nie miał nieprzyjemnego zapachu, ani pochwa mnie nie swędziała. 15 czerwca odbyłam stosunek z chłopakiem. Nie doszło do wytrysku, najprawdopodobniej nie wydzielił się płyn przedwytryskowy, więc prawdopodobieństwo zapłodnienia jest naprawdę znikome (bynajmniej ja i partner tak uważamy, na dodatek był to koniec dni płodnych, tak wynikło z moich obliczeń). W każdym razie od 2 dni mam śluz żółty, przez który wiele razy miałam wrażenie, że dostałam miesiączki i biegałam do toalety to sprawdzić (dodam, że spodziewam się jej, bo mam wahania nastrojów, ochotę na słodycze i odczuwałam lekki ból w podbrzuszu). Powiedzcie mi proszę co oznaczał ten biały 'glutkowaty' śluz, a teraz ten żółty? To znak, że zbliża mi się miesiączka, czy wręcz przeciwnie?

Odnośnik do komentarza

Witam, niestety nie znam się na tych sprawach, ponieważ dopiero od niedawna mam do czynienia z menstruacją i tego typu rzeczami.
Ponieważ nie śpię w bieliźnie dzisiaj poczułam, że coś mi zcieka po nodze. Zebrałam białożółtą wydzielinę o konsystencji dość rzadziej. Gdzieś wyczytalam, że może to jakaś infekcja grzybicza, ale wydzielina nie pachniała brzydko. Fakt, swędzi mnie dość mocno, jest chyba trochę obrzęknięta i podczas kąpieli zdarza mi się podrapać. Jednak te dwa objawy pojawiły się z chwilą, kiedy zaczęłam się ostatnio gonić w okolicach bikini, więc narazie je wykluczam.
Czy to jest normalne, to ci mi się zdarzyło i niepotrzebnie się martwię?
Proszę o radę i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...