Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie po białym i przejrzystym śluzie


Gość magena1302

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magena1302

Mam na imię Marzena, mam 18 lat. Odwiedziłam wiele stron internetowych z forami na ten temat. Nigdzie jednak nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Moje pytanie jest następujące. Czy mogę być w ciąży? miesiączki dostaję z reguły regularnie co 32- 34 dni. "kochałam" się z chłopakiem (16.10 robił mi palcówkę jego ręce raczej nie miały kontaktu z plemnikami, 31. 10 wszedł we mnie tylko na chwilę bo mnie bolało i nie spuścił się) z obliczeń kalendarzyka wynika, że nie miałam dni płodnych(04.10 - 05.11) i miesiączkę dostałam planowo.. Lecz kolejna się spóźnia już 10 dni, mimo że nie kocham się z nim i nie robiliśmy nic co mogło by wskazywać na to, że mogła bym zajść w ciążę. Śluz jaki teraz mam jest koloru biało przejrzystego, nie klei się i jest tak jakby wodnisty. Rozmawiałam już z koleżankami o tym, ale nie są w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Strasznie się stresuję i jestem nerwowa, co podobno może opóźnić okres. strasznie shizuje. A teraz dostałam tak jakby brązowawy śluz(26grudnia) Z Góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość zuzanna14

Hej. Jeśli dostałaś wcześniej miesiączki w planowym czasie i teraz też plamisz, to nie powinno być powodów do obaw. Może ta opóźniająca się miesiączka jest wynikiem stresu albo jakiegoś stanu zapalnego dróg płciowych. Sama przecież piszesz o dziwnym wyglądzie śluzu. A następnym razem, żeby nie panikować i oszczędzić sobie nerwów, po prostu się zabezpiecz.

Odnośnik do komentarza
Gość Laurielle

Skoro masz cykle 32-34 dniowe, to owulacje powinnas miec ok. 20 dnia cyklu, a okres plodny od okolo 13 dnia cyklu do 24 dnia cyklu (okienko jest szerokie, bo nie wiadomo, ile trwa faza lutealna). Rzeczywiscie, ciaza jest prawie na pewno wykluczona, ale zeby sie uspokoic zrob test. Kosztuje 7-13 zl i nie boli. Przyczyn opoznienia miesiaczki moze byc wiele. Napierw trzeba wykluczyc ciaze - to pierwsze, o co zapyta lekarz: czy zrobilas test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...