Skocz do zawartości
Forum

Bolesne miesiączki po urodzeniu dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Od 9 lat jestem chora na niedoczynność tarczycy biore leki regularnie , ale zawsze mam obfite i okropnie bolesne miesiaczki do takiego stopnia że tylko leże . Byłam z tym u lekarza badania porobione usg dopochwowe i zwykłe nic nie ma nie pokojacego mimo to lekarz dał mi recepte na leki na poprawienie krwi i jak mnie poinformował żeby sie uregulowało i żebym nie była tak osłabiona .Życie seksualne jest małe z partnerem ale nie wiem czemu w tym mc miałam miesiaczke bolesna ze skrzepami wydalanymi z narządów rodnych nigdy tego nie miałam a ból był po lewej stronie jajnika okropny aż dech mi zapeirało i poty wywalały na ciało . Powiedzie co to może być bo nie mam pojecia żadnego .

Odnośnik do komentarza

a czy lekarz zlecał cie kiedys na jakies badania hormonów? Moze warto byłoby je zrobic, u mnie tez lekarze mówili ze ginekologicznie jest ok wszystkie badania jakie wykonywali w gabinecie były w porządku, az w koncu jeden lekarz kazal mi porpobic kilka badan hormonów i wtedy dopiero wyszlo szydl z worka. Jednak ja mialam problem nieregularnymi miesiaczkami wrecz bardzo. Ale skoro i u Ciebie tez na pozór wydaje sie byc wszystko w porządku to moze tam lezec przyczyna.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja jestem 9 lat chora na niedoczynnośc tarczycy jestem pod kontrola lekarza w tym temacie , ale w styczniu tego roku lekarka wszystkie mi badania zleciła chormonalne jakie można wykonać i ok z tym że dała leki na krew bo w trakcie miesiaczek zbyt dużo jej traciłam nie mogłam nic zrobić i na czworaka sie czołgałam po domu . 2 mc byłam chora na anginne ropna miałam pencyline 250 mg brałam , ale wyszły komplikacje z gardłem i na tydz dostąłam kolejna dawke antybiotyku dziś ostatnia dawka przyjeta a ja jakieś dziwne odczówam bóle w podbrzuszu i parcie na mocz . W ciaży nie jestem bo mamy z narzeczonym problem . A co to jest edno ?

Odnośnik do komentarza

nie nigdy o tej chorobie nie słyszałam i żaden ginekolog mi nie mówił też , ale ja juz sama nie wiem co jest grane dziewczyny każda czynność w domu mi sprawia ból troche po stoje przy myciu naczyń poskładanie prania itp a mnie dól pleców tak boli że ledwo moge na nowo sie sychylić . miesiaczke dostałam 20 lipca , w poniedziałek ledow żywa byłam a taki ból jajnika lewego miałąm że aż mi słabo sie robiło i poty wywalały a potem duże skrzepy ze mnie wyszły , wtorek żadnego krwawienia nie było a środa i do tej pory plamię i ciagle mam parcie na oddanie moczu i wogule mało piję ale dużo chodze do toalety . Dziewczyny myślicie że może być to ta choroba edno ?

Odnośnik do komentarza

kórde kolejny miesiac ze skrzepami w dodatku ból pleców okolice miednicy i podbrzusza gdzie miałam cesarke robiną 9 lat temu jak rodziłam . brzuch i plecy bola nadal nawet nasila sie czy mam okres czy nie , a jeszcze do tego doszło że jak ząłatwiam sie czy oddaje mocz czy stolec to okropny ból nie do opisania jakby ktoś mi na żywca wyrywał narządy rodne tak boli . nawt odechciało mi sie seksu z moim ukochanym partnerem bo boli mnie nawet śpie już w koszulach nocnych bez bielizny bo uciska mnie i boli . Okres dostąłam 15 sierpnia dziś mamy 24 a umnie sa jakieś plamienia ciemno brązowo krwawe i dalej boli .

Odnośnik do komentarza

lekarze zrobili tylko mi badanie na krew pod katem anemii na tarczyce , bo jestem chora na niedoczynność tarczycy ale jak błam to wyniki sa dobre nie ma anemii i tarczyca ok oraz pęcherz i nerki . A ból nadal czóję i to konkretnie gdzie znajdują sie jajniki i macica tam najbardziej boli mnie nawet zauważyłam że ból od czuwam nawet siedząc , wiec to nie może być pęcherz bo normalnie chodze do łazieniki oddawać mocz i nie cieknie mi po nogach . A przy zapaleniu pęcherza jest ból i co sekundy biega sie do łazienki i nie raz ma sie nawet gorączke z tego powodu . Obecnie biore 4 mc antybiotyk na gardło bo ciagle mam problemy z gardłem .

Odnośnik do komentarza

Kurcze to juz niewiem dlaczego tak dzieje sie u ciebie. :( a nie zjezdzasz jakos niedlugo do polski np w odwiedziny do kogos lub cos? Moze bys sie wtedy wybrala w Polsce do ginekologa? W polsce latwiej o ginekologa i nie trzeba najpierw isc do rodzinnego zeby wyslal dalej do specjalisty w przypadku gina.

Odnośnik do komentarza

ka -wa zobacz co mi mój partner mi dał do po czytania
http://zdrowie.wp.pl/zdrowie/psychologia/art350,czy-to-cos-grozniejszego-niz-pms.html nie mam żadnych z tych rzeczy co opisuja , a to że czóje sie źle to dla tego że on nie chce sie ze mna kochać i unika seksu . Ale teraz to ja nie chce bo mnie ciagle boli nawet sprzatać nie moge w skłonie bo czóje jakbym coś miła w podbrzuszu jak macica i jajniki .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...