Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia, brak okresu i bóle podczas stosunku


Gość 84nikita1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 84nikita1

Witam Wiele sie czyta na te tematy.Jednak moze ktos cos bedzie wiedzial a moze mial podobna sytuacje.Od stycznia nie biore anty tzn w styczniu przyjelam ostatni zastrzyk.Wiem ze potrzeba czasu na oczyszczebnie organizmu ale na to tez nie ma reguly.Staram sie z moich chlopakiem o dzidziusia.Ostatnio regularnie w dni plodne kochalismy sie bo mamy nadzieje ze to juz nie dlugo.Problem polega na tym ze teraz zamiast okresu dostalam brazowe plamienia,brzuch a raczej jajniki pobolewaja mnie tak jak przed okresem.Dodatkowo podczas stosunku odczuwam bol z lewej strony takie klocia.Dzisiaj zrobilam test coprawda popoludni bo juz nie moglam wytrzymac,wyszedl negatywny.Niewiem czy jest mozliwosc ze wyszedl taki bo nie byl robiony rano czy faktycznie nie jestem :( martwia mnie te plamienia.Czytalam ze moze to byc torbiel na jajnikach.Jestem zagranica a tutaj nie ma szansy isc do ginekologa.Wylacznie lekarz ogolny ktory podczas wizyty szuka na google co to moze byc i tylko srodki przeciwbolowe przepisuje.Prosze o jakiekolwiek wypowiedzi!Czy jakbym byla w ciazy to bez roznicy o ktorej zrobie test to powinnien wyjsc pozytywny?czy faktycznie torbiel?skad te plamienia? Dzieki :) pozdr

Odnośnik do komentarza

Witam, Mimo wszystko powinnaś udać się jak najszybciej do lekarza. Być może to objawy poważnych dolegliwości. Lekarz wykona szczegółowe badania, m.in. USG, zleci badania hormonalne i cytologię. Sama nie postawisz diagnozy! Jeśli podejrzewasz u siebie torbiel, nie możesz zwlekać. Jeśli byłabyś w ciąży, to test wyjdzie pozytywnie bez względu na czas i miejsce. Wykonaj go jeszcze raz i zadbaj o siebie. Takich bóli nie możesz bagatelizować!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...