Forum Ginekologia

Zanim zadasz pytanie na forum Ginekologia

Redakcja

Redakcja

Drogi użytkowniku,
zanim założysz swój wątek na forum Ginekologia zobacz, czy ktoś inny nie miał podobnego problemu.
Oto lista najbardziej popularnych tematów na tym forum:
Brak krwawienia w przerwie między blistrami tabletek antykoncepcyjnych
Problemy żołądkowe a antykoncepcja
Pominięcie jednej tabletki antykoncepcyjnej
Antybiotykoterapia a antykoncepcja hormonalna
Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych
Białe grudki na wargach sromowych
Zmiana tabletek antykoncepcyjnych
Ochrona antykoncepcyjna w przerwie między blistrami tabletek antykoncepcyjnych
Bardzo bolesny okres
Antykoncepcyjne globulki dopochwowe i prezerwatywa

85087 redakcja Kobieta, 13 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~shantell

~shantell

Witam 4 tygodnie po porodzie uprawialam seks z mezem po 4 tygodniach dostalam okres i teraz mi sie spoznia czy jest mozliwosc ciazy

milena12

milena12 wpis edytowany

~shantell
Witam 4 tygodnie po porodzie uprawialam seks z mezem po 4 tygodniach dostalam okres i teraz mi sie spoznia czy jest mozliwosc ciazy

120195 milena12 Kobieta, 26 lat, radom
~maniaa123

~maniaa123

Napisz tutaj bo nie mogę dodać nowego wątku, wiec z gory przepraszam. Witam. Chcialabym zacząć od tego ze bardzo bola mnie jajniki, częściej i bardziej lewy, okres mam bardzo nieregularny, co 40, 70 dni bardzo różnie. Czasami podczas okresu boli mnie bardzo brzuch, ale nie zawsze, zwykle tez prawie codziennie boli mnie brzuch bardzo nisko i mam bardzo uporczywe uplawy, caly czas muszę mieć wkladke, czasami takie uczucie mam jakby cos mi lecialo. Zauwazylam ostatnio ze po masturbacji leci mi trochę takiej różowej krwi, po stosunku także, bylo tak okolo tygodnia, po wczoraszej zabawie nie bylo krwi. Na dodatek od niedawna boli mnie chyba nerka, nie wiem co się ze mną dzieje, czasami tez czuje jakby wszystko ze mnie wylatywalo, dziwne uczucie. Czy mogę być na cos ciężko chora?...

~e...l

~e...l

A co ja mam powiedzieć w marcu współżyłam z chłopakiem bez gumki od połowy kwietnia mam wymioty i do tego brak apety w kwietniu też się kochałam i teraz w maju 10 i 11 3 dni póżniej ślub obfity temp o 6 rano 37 ale tu nie o to chodzi ,osoby ktore mieszkają w Polsce maja możliwość zrobienia Hcg albo pójścia do ginekologa wiadomo testy czasem niesą wiarygodne , a ja jestem W Uk i co tu nawet niema ginekologa ,lekarze wypisuja paracetamole a kobietami w ciąży opiekują się j położne ale tu też nie o to chodzi robiłam test negatywny okres miałam więc ciąży niema napewno a od miesiaca biore jakieś leki przeciwbólowe mam wymioty ,brak apetytu , ból jajnika ,biegunka ,problemy z oddawanie czasem moczu i sennoś spie po 15 godz Pan doktor powiedział że tu sprawdzaja czy ktoś jest w ciązy na podstawie testu ciążowego tu Hcg krwi niema ,tak samo jak gdzieniegdzie tu ginekologa niema i to dopiero problem jest się męcze miesiąc czasu i nic teraz jade prywatnie do polskiej kliniki która jest dosyć daleko bo tu mi chyba nic niepomogą ale czytam troche i wiem że w ciąży napewno niejestem miałam obfitą miesiączke i test był negatywny a zreżtą najlepiej iść na hcg krwi bo wtedy się ma 100% pewność bo czasami jak jest krwawienie może dojśc do poronienia dlatego to jest bbardZo ważne aby to sprawdzić zamiast się zadręczac owszem zdaża się krwawienie w ciąży ,moja koleżanka miała normalne krwawienie dopiero w 3 miesiącu sie dowiedziała o ciazy to miała anemie i cukrzyce . Więc kobietki niezadręczajcie się tylko kupcie i zróbcie test ciążowy a jak test wyjdzie negatywny to beta hcg krwi dla pewności , testy pozytywne mogą dopiero wyjsc w dniu spodziewanej miesiączki ewentualnie tydzień po miesiączce ;)

Takiktos

Takiktos

Witam,
Pisałam już 2 wątki jednak nie udzielono mi odpowiedzi a wiedz mam pytanie czy:

Można zajsc w ciaze gdy umylo się ręce mydlem z woda a później wprowadzono ta rękę do pochwy

Oraz
Czy owulacja poprzedza miesiączke

149070 takiktos Kobieta, 17 lat, Wrocław
~Anulkaaaa

~Anulkaaaa

Witam, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, do gina mam termin dopiero za kilka dni.
Jakiś tydzień temu zaczęło mnie pobolewać podbrzusze (umiejscowienie jak przy miesiączce), ale to bardziej jak byłam w ruchu to czułam, że coś mnie boli. Jak uciskałam to najbardziej bolało pod pępkiem. Na drugi dzień znowu miałam to samo, ale doszła podwyższona temperatura i dreszcze, przeleżałam w łóżku. Na trzeci dzień było w miarę ok tylko znowu gorzej się czułam i do łóżka. Czwarty i trzeci dzień ból był powoli dokuczliwy, wzięłam tabletki p/bólowe i wszystko było ok. Dziś mimo brania ww tabletek ból sie utrzymuje, jest taki ciągły i tępy, czasem kłujący i nawet lekko promieniuje do ud. Ból ma dokładnie takie umiejscowienie jak podczas okresu. Tylko, że okres miałam już jakieś półtora tygodnia prędzej zanim się to zaczęło, a bóle w okresie mam wyraźnie skurczowe. Miała któraś kiedyś coś podobnego?

~Maniatoja

~Maniatoja

Mam takie pytanie problem
Z jednego listka tabletek antykoncepcyjnych zgubiłam, porostu powypadkowe mi gdzieś, kilka tabletek, czy mogę zastąpić brakujące innymi tabletkach antykoncepcyjnymi???

laurette

laurette

Umieszczajcie posty na forum,tutaj nikt nie odpowie bo to watek informacyjny od Redakcji.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
mania1995

mania1995

Witam, od pewnego czasu spóźnia mi sie okres, ostatni raz miałam 06.03. Myślałam że może jestem w ciąży ale zrobiłam mase testów ciazowych i na każdym była widoczna jedna kreska, mam zielone, białe i czadami przezroczyste uplawy.. za dwa dni powinnam mieć miesiączkę ale nie mam żadnych dolegliwości. Czy przez infekcje może sie zatrzymać miesiączka ? Czy może faktycznie jestem w ciąży? Błagam doradzcie..

190735 mania1995 Kobieta, 22 lata, Zamość
Jolnta

Jolnta

Od pewnego czasu boli mnie jajnik lewy bylam u ginekologa zrobil u cytologię i wynik jest ale wizytę mam za pare dni robione tez miałam usg i nic nie wyszlo boje się tego wyniku i tez od pewnego czasu robi mi sie twardy brzuch wieczorem co to może być

188803 jolnta Kobieta, 29 lat, Mława
~tim.i

~tim.i

http://tiny. pl/h2c92 Seksualna internetowa telewizja! (usun spacje z adresu)
Od 5 lat hit polskiego internetu. adres w pole adresu przeglądarki i naciśnij enter. Na tym adresie (hostujSkopiuje prywatne kamerki) zobaczysz amatorskie transmisje różnorodnego sexu i nie tylko (docelowy adres jest zakodowany, aby nie mogły wyciąć go filtry)

Na żywo - stream w czasie rzeczywistym 24h na dobę. Z nie loga można odpalić 2-3 okna transmisji - po założeniu konta 8-10 równocześnie i można pisać na czat obok transmisji, albo full screen. Witryna wolna od wirusów! Kto chcę pooglądać różnorodne penisy, cipki, masturbacje, wytryski, squirt, piss, scat, less, bi, gay, trans, fetysz, tańce na rurze, striptiz, bdsm, bzykanie młodych, starszych par free i na prywatnych pokazach, z osobistych domowych kamerek przy komputerze, laptopie to wchodzić na podany adres. Non stop coś się dzieje, nawet nad ranem. Tylko Polacy - witryna całkowicie i wyłącznie polska. Jest konkurs za pokaz: nagroda 200 pln za największą oglądalność doby. Często rywalizacja jest emocjonująca. Są pokazy płatne żetonami na ogólnym, privy, ale wiele też darmowych, bo są tacy co lubią bzykać się na oczach innych. Zawieranie znajomości na igraszki, romanse, związki. Można w każdej chwili rozpocząć swoją transmisję. Można rozmawiać z transmitującymi, komentować pokazy na czacie, często z dźwiękiem - uwaga! Można ze śmiechu boki pozrywać takie idą teksty.
To nie jest epatowanie amatorskim seksem, to cały system wolności seksualnej dla bezpruderyjnych Polaków. Witryna obecnie w szczycie oglądalności około 23 osiąga 25-30 tysięcy widzów jednocześnie. W szczycie około 350 transmisji z prywatnych kamer. Na tej witrynie zobaczycie że istnieje całkowicie odmienny świat seksualności ludzi, niźli zaszczepiony przez religię. Po zrozumienie idźcie właśnie tam. Dużo przyspieszy edukację tych którzy w tej materii czują się niepewnie. Gwarancją że szybko wyleczycie się z kompleksów seksualnych. Zobaczycie to wszystko co do tej pory nie mieściło Wam się w głowie a tam wśród mnóstwa zwykłych ludzi jest normą, bo nią rzeczywiście jest. Normalni ludzie robią to samo w codziennym pożyciu, mimo że tak jak w filmach mistrzami ars amandi być nie muszą. Warto zajrzeć!

Wymagana zainstalowana w systemie najnowsza java, flashplayer, zezwolenie w przeglądarce na javascript i obsługę wtyczek. Emocjonującego odbioru!!
Ps. Nie radzę tam nikogo krytykować, bo społeczność każdego głupka, niewyedukowanych erotycznie pacjentów, szybko zrówna z glebą. Było takich trochę, ale tak samo marnie kończyli.
Nie działa u Ciebie java, flash? Odinstaluj starą jave, flasha i użyj jakiegoś programu do czyszczenia systemu i rejestru z pozostałości tych komponentów, bo one są przyczyną problemów. Usuń tymczasowe pliki internetowe, cookies, cache Następnie zrestartuj komputer. Zainstaluj najnowsze wersje javy i flasha zgodne z używaną, wspierającą flasha przeglądarką (nie nowszy Chrom), i powinno śmigać.