Forum Dom

Aranżacje sypialni

~Rybunia

~Rybunia

Hej,
nasze mieszkanko się buduje. Będzie to mieszkanie w bloku, 4 pokojowe. I mam pewien problem z sypialnią:) Mi się podoba styl glamour, połączenie śliwki z czernią i złotem, albo w drugą stronę jasny siwy z fioletem. Coś zmysłowego i kojącego zmysły, ciepłego. Cały czas szukam jak to tu urządzić. macie jakies swoje pomysły na aranżację sypialni?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Brawurka

Brawurka

też lubię ten styl, chodzi mi o glamour. Ciemne ściany fioltowe albo gorzka czekolada i do tego jakieś kontrastujące dodatki. Podobają mi się też łóżka z metalowym stolarzem, takie robione na stare i takie lampy z kryształkami czarne :D

96601 brawurka Kobieta, 34 lata, Lubelskie
~Apsik apsik

~Apsik apsik

Ja wolę jasne sypialnie, w bieli i szrościach. Styl minimalistyczny. Skóra, szkło, chromowania. W takich ,,czystych wnętrzach" czuję się najlepiej

alllankas

alllankas

Takie minimalistyczne wnętrze można ocieplić kupując dodatki w kolorach np. czerwieni.

111138 alllankas Kobieta, 26 lat, Warszawa
Kasiorek1

Kasiorek1

Zastanawiam się nad zakupem tego fotela z funkcją relaks. Co o nim sądzicie? Myślicie że cena i jakość idą ze sobą w parze? Warto tyle wydać za niego? A może znacie jakieś alternatywy godne polecenia?

113054 kasiorek1 Kobieta, 31 lat, Rzeszów
Wesley

Wesley

sztukateria poliuretanową to nowoczesna metoda która pozwala osiągnąć wspaniałe wnętrza. Sam taką zastosowałem jako obramowanie luster i drzwi. Jestem nimi zachwycony nadają wnętrzu wyjątkowy wygląd i charakter, a do tego są bardzo łatwe w montażu tak że możne ja montować samemu. Bogaty wybór listew stanowi o oryginalności wnętrza zaś możliwość ich wielokrotnego malowania o unikalności. Gorąco polecam dla tych którzy niewielkim budżetem chcą osiągnąć designerskie wnętrza :D

117133 wesley Mężczyzna, 65 lat, Opole
mary_joe

mary_joe

Na pewno mogę Ci polecic ciepłe kolory w sypialni. Mieliśym problem z tym pomieszczeniem ,ale projektantka poradziła lekki pomarańcz z dodatkami i wyszło super. Meble, surowe drewno

125026 mary-joe Kobieta, 42 lata, Warszawa
Katrin3

Katrin3

Niektóre fototapety wyglądają dobrze w sypialni.

124444 katrin3 Kobieta, 35 lat, Łódź/Warszawa
precyl

precyl

fototapety mogą być fajnym rozwiązaniem :) dla mnie by sie podobało :)

124028 precyl Mężczyzna, 29 lat, Zambrów
~Robertson1

~Robertson1

Podczas ostatniego etapu urządzania sypialni, polecam zajrzeć na milusiepodusie.pl po nowy zestaw pościeli. Naprawdę warto zapoznać się z ich ofertami, ponieważ mają szeroki wybór, a ich produkty są najwyższej jakości. Serdecznie polecam!

Aloha_Aloha

Aloha_Aloha

no fototapety powoli powracają do łask, ja za to myślę o dodaniu drewnianych szczebelek na jednej ścianie w stylu skandynawskim. :)

--

Hello there! :)

211042 aloha-aloha Kobieta, 31 lat, Łódź
fitness_baba

fitness_baba

Aranżując sypialnię nie zapomnijcie o odpowiednim oświetleniu. Całkiem fajne inspiracje oświetleniowe do sypialni i nie tylko znajdziecie na stronie internetowej http://klusdesign.pl/

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz
JustinaJust

JustinaJust

Ciekawe i stylowe aranżacje sypialni widziałam w ofercie firmy Meble Janas, ja akurat zamawiałam u nich szafki kuchenne na wymiar i bez wahania mogę polecić :)

210241 justinajust Kobieta, 26 lat, Płock
Marta Kowalik

Marta Kowalik

Ja tez wole jasne, przestronne, minimalistyczne wnętrza. U mnie w sypialni jest na prawdę niewiele mebli - łózko, szafa, komoda, kilka dodatków i lustro :) Perłowa biel ścian połączona z czystą bielą wygląda super :)

177684 marta-kowalik Kobieta, 42 lata, Kraków
~Marielste

~Marielste

Lubię sypialnie w stylu retro. I podobają mi sie kontrasty. Ostatnio widziałam projekt pewnej sypialni, który bardzo mi sie podobał. Szare łóżko kontynentalne, granatowe obicie fotelika, czarne zasłony oraz białe ściany ze sztukaterią. Dodatkowo kryształowe dodatki Wszystko wygladało bardzo elegancko oraz w stylu nowojorskim.
Przed lóżkiem znajdowała się taka ławeczka tapicerowana
https://www.mebletkaniny.pl/venezia-838k-lawka-tapicerowana-id-7596 - mozecie często podobne zobaczyć w amerykańskich filmach.

Co ma sens bo mozńa sobie na niej wygodnie usiąść jak się ubieramy z rana.