Skocz do zawartości
Forum

Odkurzacz automatyczny


szopka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.02.2020 o 09:45, Mała_Marta napisał:

Tomeh nie masz racji... ja mam Roombę od lat i bardzo dokładnie sprząta i bardzo dużo brudu zbiera. Na pewno więcej niż ja odkurzaniem normalnie. Może mylisz Roombę z jakimiś chińskimi pseudoodkurzaczami. Bo Roomba dobrze sprząta, powie Ci tak każdy kto ją ma

Masz najnowszy model? jestem ciekawa tej bazy oczyszczającej z brudu czy to się sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Gość Mikamise

Kupiliśmy sobie taki odkurzacz ? Ogólnie wielu znajomych potraktowało to jako naszą fanaberię ale jedynie na początku. Musieli zobaczyć jak to działa i obecnie połowa z nich sobie już kupiła własne odkurzcze. Odkurzacz włączamy sobie raz na dwa dni ( najczęściej jak wieczorem sobie czytam książkę). Odkurzacz za mnie sprząta całe mieszkanie. Jeden z lepszych zakupów jakie mogłam ponieść bo jest to bardzo wygodne,  nie musze odkurzac czego nie lubiłam. Nie ma problemu z wjeżdżaniem pod meble na nóżkach oraz na dywan.

Mam odkurzacz automatyczny od tej firmy: https://www.teesa.pl/pl/c/Odkurzacze/73 Polecam bo drogi nie jest a chodzi świetnie. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Malwa napisał:

Moja siostra ostatnio kupiła odkurzacz Pure Q9 i jest fajny bo ma wymienne końcówki więc można można odkurzyć też kanapę czy fotele, jest bez worka, bez kabla, pracuje cicho. 

Dobrze kojarzę że to ten pionowy electroluxa, który ma podświetlenie i obrotową szczotkę? 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Lucynka napisał:

Jak dla mnie to właśnie Electrolux przoduje, uwielbiam ich za nowoczesny wygląd sprzętu ale i za jakość, zawsze wybieram sprzęty od nich i nigdy się nie zawiodłam. 

Dokładnie, mnie też się tak wydaje, mam od nich odkurzacz dedykowany alergikom i naprawdę daje radę, ma szczotkę ze światłem UV, nie widziałam takiej w innych sprzętach. 

Odnośnik do komentarza
Gość Płyniemy w rejs
W dniu 30.07.2021 o 22:29, Gość Lucynka napisał:

Jak dla mnie to właśnie Electrolux przoduje, uwielbiam ich za nowoczesny wygląd sprzętu ale i za jakość, zawsze wybieram sprzęty od nich i nigdy się nie zawiodłam. 

Serio? Za jakość? przecież ich roboty sprzątające wyglądają bardzo słabo

Odnośnik do komentarza
Gość Płyniemy w rejs
W dniu 30.07.2021 o 22:46, Gość drama napisał:

Dokładnie, mnie też się tak wydaje, mam od nich odkurzacz dedykowany alergikom i naprawdę daje radę, ma szczotkę ze światłem UV, nie widziałam takiej w innych sprzętach. 

oj kochana to mało widziałaś, żadna to innowacja. elektrolux i jego odkurzacze są okej, ale są o wiele lepsze i bardziej funkcjonalne w tej cenie

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia - jeśli okna w pokojach są od strony zachodniej, to walka z kurzem jest jak walka z wiatrakami. Ja tak mam, jak powycieram kurze ( czy na sucho, czy na wilgotno, czy specyfikiem do mebli) jak sprzątam do południa, tak wieczorem mam taką samą kolderkę z kurzu następnego ranka. Nie wiem czy to zależy od położenia naświetlenia w pokojach, ale chyba coś w tym jest.

A i przy okazji pytanko. Czy ktoś Też zaobserwował takie zjawisko, że jak mamy okna od strony zachodniej to ciężej jest się pozbyć kurzu? Nie mam porównania bo moje okna wychodzą tylko na zachód i mam koszmar z kurzem.

Co do tematu, moim zdaniem bardziej praktyczny jest tradycyjny odkurzacz workowy:

https://zelmotor.com/

Od siebie polecawm te od tej firmy.

smap_blue-1536x1536.jpg.webp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...