Skocz do zawartości
Forum

Dom marzeń


Gość Mała__Mi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała__Mi

Hej,
Ja ostatnio nie mogę pozbyć się mysli o swoim własnym domu. Z narzeczonym mieszamy na stancji i marzy mi się dom. Mój wymarzony to dom z bali w stylu małego szlacheckiego dworku z dużym ogrodem gdzieś przy lesie, najlepiej w górach ( ale to już opcja lux). Żeby miał werandę na której mogłabym pić kwakę rano.... Na razie to strefa marzeń ale jak tu nie żyć marzeniami. A jaki jest wasz dom marzeń?

Odnośnik do komentarza

Mała_Mi, mamy całkiem podobne marzenia:) A co na to Twój narzeczony, bo mój mąż nie chce się budować. Jeśli już, wolałby przeprowadzić się do większego mieszkania. Eh, a ja tak bardzo bym chciała mieć prawdziwy dom z drewna. Dla podsycenia marzeń często oglądam projekty domów Łatwiej potem chodzi się do pracy:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dom z bali to super opcja na gniazdo rodzinne, oczywiście podstawa to profesjonalny wykonawca, który nam taki dom wybuduje. To jest inwestycja na pokolenia, więc nie należy oszczędzać ani na surowcu, ani na fachowcach. U mnie wykonawcą była firma Wikpol z Wieliczki, wykazali się pełnym profesjonalizmem i dogłębną znajomością swojej branży.
Wybudowali mi piękny 120 metrowy dom z bali syberyjskich. W takim domu aż chce się przebywać i odpoczywać. Zdrowy, ekologiczny i z niepowtarzalnym klimatem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...