Skocz do zawartości
Forum

Sposób na roztocza


Gość Toszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lebiotka

lampa uf zabije wszystko... Proponuję jednak mniej drastyczne środki, może najpierw zacznij wietrzyć często mieszkanie, potem czesto pierz pościel i sprzataj. Dodatkowo możesz zmniejszyć wilgotność w mieszkaniu to powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
Gość miłamilenka

Ale możesz zbliżyć się do higienicznej czystości poprzez ozonowanie mieszkania, bo to zabija drobnoustroje i zarodniki bakterii. Mogę szczerze polecić airozone, zadziałało w moim mieszkaniu, pozbyłam się roztoczy, mogę swobodniej oddychać w domu, nie mam katary i aby utrzymać ten stan, ozonuję mieszkanie regularnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Chanelka

No ja bym sie tutaj zaoptrzyła no w jakiś oczyszczacz powietrza . najlepiej z nawilzaczem , Ja coś takiego mam ze wzgledu na to ,ze mam dziecko chore na astme . Takie urządzenie jest bardzo ciche wgl go nie słychać i fajnie np oczyszcza powietrze równoczesnie pozbywając się przykrych zapachów ;)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś myślałam, że jak ktoś jest uczulony na roztocza, to nie może mieć dywanu w mieszkaniu. Ostatnio jednak przeczytałam fajny artykuł, który wyprowadził mnie z błędu. Okazuje się, że wystarczy tylko zakupić dywan z odpowiedniego materiału i dbać o jego czyszczenie. Więc zajrzałam na stronę https://www.kochamydywany.pl/dywany/s//Srebrne,-szare,-popielate,-grafitowe/Do-salonu/Shaggy/ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...