Skocz do zawartości
Forum

Co kupujecie do domu przez internet?


Gość milady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KatarzynaJAŚ

Muszę się pochwalić, że ostatnio to kupiłam fenomenalny komplet pościeli z milusiepodusie.pl. Ten sklep posiada bardzo duży wybór, co sprawia że no nie trzeba nigdzie indziej szukać, ponieważ wszystko mamy pod "ręką". Co najważniejsze wszystko w przystępnych cenach. Naprawdę polecam tam zajrzeć.

Odnośnik do komentarza

w necie jest wszystko ;) ja często kupuję ubrania w necie, bo wychodzą znacznie taniej niż w sieciówkach albo firmowych sklepach stacjonarnych :D co więcej - kupuje też gry i prezenty dla faceta :D ostatnio pokusiłam się zakup sztucznej ozdóbki, na bomm.pl znalazłam moje ulubione kwiaty, słoneczniki i rachu ciachu zamówiłam do domu :D także można zamówić wszystko co się żywnie komu podoba :D dobrze że żyjemy w takich czasach ;)

Odnośnik do komentarza

Uważajcie podczas robienia zakupów w internecie, bo jest mnóstwo nieuczciwych osób, które próbują wyłudzić dane naszych kart kredytowych i okraść nas. Nie otwierajcie podejrzanych wiadomości i nie instalujcie dziwnych plików, bo przez przypadek możecie zainstalować jakiś szpiegowski program. Wydaje się, że niby wszyscy o tym wiedzą, ale ciągle zdarzają się jakieś włamania do komputerów. Najlepiej zainstalować jakiś program antywirusowy np. Bitdefender Total Security https://www.vebo.pl/bitdefender-total-security-multi-device Mnie polecił go informatyk z naszej firmy, zabezpiecza również kamerkę internetową.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie będę oryginalna jak powiem, że ja przez internet kupuję głównie dodatki a w szczególności świece zapachowe i woski. Bardzo często (te lepsze) kupuję na prezent. Nic tak nie cieszy jak cudownie pachnąca świeca w eleganckim szklanym opakowaniu. Ostatnio zaopatruję się w https://candleworld.com.pl/pol_m_Swiece_Swiece-zapachowe-153.html Raj dla świeco-maniaczek :)
Oprócz świec inwestuję w pościel i zasłony bo taniej niż w sklepach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość dżejkob1980

Ja  aktualnie robie też zakupy spożywcze przez internet z dostawą do domu, jako, że mieszkam w Tarnowie, to mam jeden ulubiony sklep zakupy online bo zawsze mają dostępne produkty a dostawa szybciutko, słyszałem że działają tez w Nowym Sączu, więc jak ktoś jest zainteresowany też spożywką przez internet to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Bjolka

Ja różne akcesoria i dodatki, w tym na przykład plisy na okna. Ostatnio odkryłam firmę Nafi, zamówiłam plisy na okna dachowe na www.plisa.sklep.pl. Niedawno zostały założone, póki co świetnie się sprawdzają 

Odnośnik do komentarza
Gość Ingusia

Drobne Sprzęty agd i rtv zdarza mi się kupić. Ostatnio zamówiłam sobie irobota, był z outletu w bardzo dobrej cenie, wyłącznie pudełko uszkodzone było więc sobie kupiłam. Od zawsze chciałam go mieć i się udało :) 

Odnośnik do komentarza
Gość MartynaB

Szczerze powiedziawszy to przez ostatnie kilka tygodni sprzedaż sklepów internetowych wzrosła o kilkaset procent. Moja znajoma zamówiła parę rzeczy do domu i czekała na dostawę sporo dłużej niż zwykle ze względu na oblężenie firm kurierskich. Można powiedzieć jedno - to złote czasy dla właścicieli tego typu biznesów. Osobiście też staram się kupować to na co jest aktualnie zapotrzebowanie. Trochę się głowię co wybrać na urodziny mojego syna bo wiecie jak teraz wygląda sytuacja. Poczytałam trochę poradników na temat tego jakie prezenty są najpopularniejsze wśród młodzieży i jasno wynika z nich stawianie na najnowsze nowinki. Jedną z nich jest deskorolka elektryczna sklep https://eltkom.pl/Deskorolki-elektryczne-c201 pozwalająca na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Od siedzenia w domu można dosłownie zwiariować, a taka przejażdzka po okolicy pomoże w odnalezieniu chwili spokoju.

Odnośnik do komentarza

Co ja kupuję w sieci do domu - praktycznie wszystko. To najlepsza forma oszczędności i to nie tylko pieniędzy ale i czasu. A dziś znów zaoszczędziłam, bo kupiłam w superwnetrze parę drobiazgów w tym deskę do krojenia, szczotke do wc, a i pojemniki do kuchni. Polecam, zerknijcie świetna okazja.

Odnośnik do komentarza
Gość Oplik56

Wszystko… ? Nienawidzę sklepów, chodzę tylko do piekarni i warzywniaka nieopodal, resztę zamawiam. Ostatnio mieliśmy remont i też wszystko robiliśmy online i telefonicznie, np. zamówiliśmy drzwi w firmie DobreDrzwi.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Eleganto

Jasne, ze tak, Nie ma niczego wygodniejszego niż kupowanie przez internet. Przez internet kupuję praktycznie wszystko
ksiazki
ubrania
buty (do butów dość długo się przekonywałem ale postanowiłem kupić bo jednak ceny są znacznie korzystniejsze niż w przypadku sklepów stacjonarnych no i jest o wiele wiekszy wybór, szczególnie jeśli chodzi o buty eleganckie).Ktore kupowalem tutaj https://klasycznebuty.pl/pl/blog/Za-duze-buty/72

W zasadzie to ostatnio kupowałem w taki sposob nawet meble do mieszkania.

Odnośnik do komentarza

W internecie w sumie kupuje wszystko. Mam wymagającą pracę, codziennie daleko dojeżdżam, często zostaję po godzinach. Najzwyczajniej w świecie wolne dni w weekendy wolę poświecić na odpoczynek i rodzinę, a nie łażenie po sklepach. Przez internet zamawiam ubrania, niekiedy kosmetyki, (sprzęty elektryczne zawsze jednak do sklepu - lubię je namacalnie zobaczyć) no i coraz częściej robię Zakupy spożywcze online w Tarnowie na stronie - https://zakupyonline.com.pl/. Sklep otwarty niedawno, i przyznam, że nie raz ratuje mnie z opresji. Nie zawsze jestem w stanie sama zrobić sobie zakupy, lub robię je o takich godzinach, że o świeże pieczywo, warzywa i owoce to nie mam się co modlić nawet :) a tutaj mam wszystko i czeka na mnie pod domem :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...