Skocz do zawartości
Forum

Co kupujecie do domu przez internet?


Gość milady

Rekomendowane odpowiedzi

najwięcej oszczędziłam kupując przez internet sprzęty AGD jak zaczynałam wyposażać dom z mężem, sporo tego było bo zaczynaliśmy od zera, kupowałam na avans.pl niemalże wszystko gdyby tak podliczyć to przynajmniej 20/30 zł na jednym produkcie.

Odnośnik do komentarza

Juz dwa razy kupiłam firanki w "swiat firan" jestem zadowolona, jeśli znow będą mi potrzebne to nie będę miała oporów tak kupić, polecam, kupowalam tez buty przez internet, trzy pary botkow i jedną czółenek, jestem zadowolona, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

My kupujemy wszystko w necie. Nie znaczy, ze zawsze, ale praktycznie wszystko, łącznie z jedzeniem. Mieszkam za granicą, przesyłki i zwroty za darmo, dostawa spożywki na konkretną datę i godzinę, przewożone w chłodni, mrożonki, mięso itp. Nie muszę taszczyc nawet z auta zgrzewek wody czy mleka. Nie lubię robić zakupów - strata dla mnie czasu. Najgorsze, to kupowanie ciuchów - nie mam chęci szwędać się pół dnia i wybierac. Robię to z domu, co sie podoba zostawiam, co nie - odsyłam. I czasu mam więcej na inne bardziej interesujące mnie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

kupuję bardzo dużo, wszystkie świąteczne prezenty zamówiłem tą drogą, taniej ale trochę mniej bezpiecznie, znajomy mi opowiadął zejakiegoś miał wirusa któy mu podmieniał coś tam i wpłacił kasę nie na to konto, kaska przepadła, no ale koleś trochę sam sobie winny bo nawet antywirusa na komputerze nie mial, ja na każdym mam g datę IS, nawet na telefonie. Ten antywirus chroni w czasie rzeczywistym, stale wszystko jest skanowane, to na pewno zwiększa bezpieceństwo zakupów

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio przez internet kupiłam regał. Ale nie taki zwykły :) Zrobiłam mały remont w spiżarni i stwierdziłam, że mam tam źle zagospodarowaną przestrzeń. Kupiłam regały półkowe http://www.metalsistem-cbtc.pl/regaly-polkowe-super-1-2-3/. Super wytrzymałe i stabilne. Jestem bardzo zadowolona, no i w końcu mam porządek w słoikach i makaronach :)

Odnośnik do komentarza
Gość kantyna

Większość zakupów robię w internecie. Żeby były opłacalne są to najczęściej duże zakupy. Ubezpieczyłam wiec wszystkie transakcje internetowe w banku Raiffeisen bo w grę wchodzą duże pieniądze. Opłata niewielka (2zł/m-c) i pewność że nie poniosę strat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...