Forum Dom

Co kupujecie do domu przez internet?

~milady

~milady

Co warto kupić do domu przez internet? Na czym najbardziej się oszczędza? Ja ostatnio kupiłam taki stolik i taką lampkę na biurko. A Wy co kupujecie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa

Z sukienką to faktycznie może być problem,bo to trzeba przymierzyć ,nie na każdym dany fason jednakowo leży,

ale coś do domu można spokojnie,ja ostatnio wyszukałam w necie i kupiłam solidną suszarkę nad wannę jakiej nie dostałabym w sklepach sieciowych,
wcześniej kupiłam solidny bojler na wodę czy garderobę rurową za nieduże pieniądze,
w każdym razie ja głównie kupuje to co nie jest dostępne w sklepach stacjonarnych.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 104 lata, Toruń
laurette

laurette

To jest na pewno jakis plus tych zakupow,ze mozna dostac rzeczy "niedostepne"fizycznie w sklepach.
Moja mama kupila pare ciuchow przez internet i oddawala kilka wiec sama widzialam jak to wyglada a rozmiar był jej tylko okazalo sie co innego jak w domu przymierzyla...

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
angela325

angela325

Ja też często kupuję przez internet do domu i nie tylko.
Do domu nawet kocioł c.o. kupiłam z mężem przez internet. Zaoszczędziliśmy na tym ok 800 zł.
Zakupy internetowe robię wtedy gdy mi coś tam trzeba, ale nie na już.

--

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

85000 angela325 Kobieta, 30 lat, Daleka:)
Katrin3

Katrin3

Rzadko kupuję w internecie rzeczy do domu, raczej zawsze muszę obejrzeć na żywo :)

124444 katrin3 Kobieta, 35 lat, Łódź/Warszawa
~lilijka09

~lilijka09

Nie mam oporów przed zakupami w sieci. Najczęściej kupuję odzież, kosmetyki, czasem biżuterię. Przyznaję, że poluję na okazje (wyprzedaże, promocje), na których można sporo grosza zaoszczędzić. Ostatnio np. kupiłam na wyprzedaży sukienkę z kolekcji sugarfree o 40% tańszą. Ale to nie wszystko. Darmowa przesyłka, plus bonus za pierwszy (z pewnością nie ostatni) zakup w postaci 10% rabatu. Teraz, że nie kupiłam dwóch. Miałabym dwie kiecki w cenie jednej.

~basiaW

~basiaW

W życiu nie kupiłabym ubrań czy butów przez internet, jedynie produkty spożywcze i chemię z frisco zamawiam, reszta w realu

~sisi09

~sisi09

Mam odwrotnie. Nie kupuję w necie żywności. Poza tym prawie wszystko co jest potrzebne. Warto zapolować na promocje i wyprzedaże. Na taką właśnie trafiłam szukając sukienki na wesele. Kupiłam sukienkę z kolekcji sugarfree o 40% taniej z bezpłatną przesyłką kurierską.

annom

annom wpis edytowany

Ja ostatnio kupiłam naklejki do pokoju dla dziecka: http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-scian-i-sufitow/fototapety-naklejki-szablony/fototapety,a904.html
sklep jest stacjonarny wiec kiedys przy okazji zerknełam z jakiego materiału sa zrobione a za jakiś czas zamówiłam przez internet. czuję się spokojniejsza jak sklep jest tez stacjonarny bo przynajmniej mogę oddać w razie czego produkt w sklepie właśnie.

120067 annom Kobieta, 36 lat, warszawa
~markog81

~markog81

Hey ;) obecnie można bardzo wiele ciekawych rzeczy zakupić przez neta. Ostatnio zobaczyłam u koleżanki, z która wspólnie chodzimy na basen ręcznik, który bardzo mi się spodobał. Jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca wprost idealny by zabrać go na basen, siłownie itd. Nazywa się ręcznik fouta. Gorąco polecam i pozdrawiam :)

maza81

maza81

Hey ;) obecnie można bardzo wiele ciekawych rzeczy zakupić przez neta. Ostatnio zobaczyłam u koleżanki, z która wspólnie chodzimy na basen ręcznik, który bardzo mi się spodobał. Jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca wprost idealny by zabrać go na basen, siłownie itd. Nazywa się ręcznik fouta. Gorąco polecam i pozdrawiam :)

126721 maza81 Kobieta, 38 lat, Radom
~kujawianna

~kujawianna

Głownie spożywkę, najczęściej na frisco bo tam mają duży wybór dobrych rzeczy, które nie zawsze mogę dostać w swoim markecie. Kupuję też ciuchy i kosmetyki.

Katrin3

Katrin3

Przełamałam się i kupiłam przez internet stolik kawowy - całkiem spoko zakup :)

124444 katrin3 Kobieta, 35 lat, Łódź/Warszawa
Agnieszka N.

Agnieszka N.

Z zakupami przez internet różnie bywa..Można otrzymać wadliwy produkt, nie ten co się chciało (np. ubranie w złym rozmiarze) i potem bawić się w zwracanie towaru.. Dlatego nie jestem przekonana do takich zakupów. Wole widzieć dokładnie co kupuje niż "stresować się", że kupuje kota w worku. A poza tym lubie kontakt ze sprzedawcą, miłą obsługę i czasem się potargować, a z komputerem to niemożliwe.
Natomiast zdarza mi się mieć jakieś fanaberie, kaprysy, które moge spełnić tylko zakupem przez internet (np. takie jak wyszukana biżuteria z zagranicy, płyty CD). Mam konto na e-buyu oraz amazonie i stamtąd zamawiam jakieś drobiazgi..
A wczoraj zamówiłam przez internet drzwi do pokoju, bo w moim mieście nigdzie nie moge znaleźć tych co potrzebuje. Znalazłam je na allegro. Hmm.. Zamówiłam, zapłaciłam i czekam na przesyłke...........

--

Zawsze pod góre :/

122897 agnieszka-n Kobieta, 29 lat, Kraków
~salia

~salia

Ja przez internet kupuję bardzo dużo rzeczy łącznie ze spożywką na frisco. Teraz przed świętami to duża wygoda, bez stania w kolejkach, bez tłumów :) Mają duży asortyment, ceny też sa niezłe.

~Pinkira

~Pinkira

Ja chyba jestem tradycjonalistką, bo większość rzeczy wolę kupić w stacjonarnym sklepie. Ale po moim ostatnim odkryciu, na pewno przez internet będę zamawiać swoje śniadania, kasze i musli, z Mixit. Po prostu się w nich zakochałam :)

~KiwiZielona

~KiwiZielona

Ja to sie nawet na spozywcze zakupy on-line przerzuciłam bo nie mam na to kompletnie czasu, a jak mam, to wolę usiaść wygodnie w fotelu, zamówić na spokojnie i czekać aż mi dowiozą. Teraz kupuję na frisco.pl i jestem zadowolona z szybkości dostawy i jakości produktów.

~osmiornica

~osmiornica

@KiwiZielona, a jak długo czekasz na dostawę i ile ona kosztuje?

~KiwiZielona

~KiwiZielona

~osmiornica
@KiwiZielona, a jak długo czekasz na dostawę i ile ona kosztuje?

Zamawiam zwykle za około 200 zł, od 150 zł jest bezpłatna dostawa. Ja mam dostawę tego samego dnia.

~osmiornica

~osmiornica

Ooo... super :D u nas zakupy dla całej rodziny na tydzień to minimum 200 zł, więc też się załapię, także zakupy wyjdą taniej niż sama miałabym dojechać autem do marketu :)

A powiedz jeszcze jak to jest, jeśli nie mają jakiegoś produktu w sklepie, dają zamiennik czy zwracają pieniądze?