Skocz do zawartości
Forum

Co kupujecie do domu przez internet?


Gość milady

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio kupiłam naklejki do pokoju dla dziecka: http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-scian-i-sufitow/fototapety-naklejki-szablony/fototapety,a904.html
sklep jest stacjonarny wiec kiedys przy okazji zerknełam z jakiego materiału sa zrobione a za jakiś czas zamówiłam przez internet. czuję się spokojniejsza jak sklep jest tez stacjonarny bo przynajmniej mogę oddać w razie czego produkt w sklepie właśnie.

Odnośnik do komentarza

Hey ;) obecnie można bardzo wiele ciekawych rzeczy zakupić przez neta. Ostatnio zobaczyłam u koleżanki, z która wspólnie chodzimy na basen ręcznik, który bardzo mi się spodobał. Jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca wprost idealny by zabrać go na basen, siłownie itd. Nazywa się ręcznik fouta. Gorąco polecam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Z zakupami przez internet różnie bywa..Można otrzymać wadliwy produkt, nie ten co się chciało (np. ubranie w złym rozmiarze) i potem bawić się w zwracanie towaru.. Dlatego nie jestem przekonana do takich zakupów. Wole widzieć dokładnie co kupuje niż "stresować się", że kupuje kota w worku. A poza tym lubie kontakt ze sprzedawcą, miłą obsługę i czasem się potargować, a z komputerem to niemożliwe.
Natomiast zdarza mi się mieć jakieś fanaberie, kaprysy, które moge spełnić tylko zakupem przez internet (np. takie jak wyszukana biżuteria z zagranicy, płyty CD). Mam konto na e-buyu oraz amazonie i stamtąd zamawiam jakieś drobiazgi..
A wczoraj zamówiłam przez internet drzwi do pokoju, bo w moim mieście nigdzie nie moge znaleźć tych co potrzebuje. Znalazłam je na allegro. Hmm.. Zamówiłam, zapłaciłam i czekam na przesyłke...........

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jestem tradycjonalistką, bo większość rzeczy wolę kupić w stacjonarnym sklepie. Ale po moim ostatnim odkryciu, na pewno przez internet będę zamawiać swoje śniadania, kasze i musli, z Mixit. Po prostu się w nich zakochałam :)

Odnośnik do komentarza
Gość KiwiZielona

Ja to sie nawet na spozywcze zakupy on-line przerzuciłam bo nie mam na to kompletnie czasu, a jak mam, to wolę usiaść wygodnie w fotelu, zamówić na spokojnie i czekać aż mi dowiozą. Teraz kupuję na frisco.pl i jestem zadowolona z szybkości dostawy i jakości produktów.

Odnośnik do komentarza
Gość osmiornica

Ooo... super :D u nas zakupy dla całej rodziny na tydzień to minimum 200 zł, więc też się załapię, także zakupy wyjdą taniej niż sama miałabym dojechać autem do marketu :)

A powiedz jeszcze jak to jest, jeśli nie mają jakiegoś produktu w sklepie, dają zamiennik czy zwracają pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Gość so natural

osmiornica, to juz jak wolisz, mogą dać Ci zamiennik, a mogą zwrócić pieniądze, jak płacisz z góry to mogą Ci one np. wrócic na Twoje konto sklepowe i wykorzystasz je na kolejne zakupy, a jak wolisz to zwracają gotówkę na konto.

Odnośnik do komentarza

U mnie zamówienie żywności odpada bo nigdzie w okolicy tego nie praktykują a szkoda :( Ja kupuję właściwie wszystko. Ostatnio kupiłam buty do pracy. Różnica w cenie? 70 zł! Poza tym meble- zestaw do jadalni, zamrażarkę, książki, buty, proszek do prania i wiele wiele innych których już nawet nie pamiętam :D

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupiłam sobie sliczne miseczki na stół, takie ozdobne ładnym wzorem w Duka, tak trzeba cos odmienić w swojej kuchni . Bardzo dobre rzeczy tam mają - eleganckie zestawy porcelany, noże , garnki-wszystko czego trzeba do domu. Nawet meble ogrodowe czy lampiony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...