Forum Dom

Co kupujecie do domu przez internet?

~milady

~milady

Co warto kupić do domu przez internet? Na czym najbardziej się oszczędza? Ja ostatnio kupiłam taki stolik i taką lampkę na biurko. A Wy co kupujecie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mała__Mi

~Mała__Mi

ja kupuje lampy, karnisze, krzesła. Najpierw idę do normlanego sklepu a potem zamawiam przez neta

~Dorotka z krainy Oz

~Dorotka z krainy Oz

ja przez neta nic nie kupuje bo ja musze to zobaczyć, dotknąć a nie tak na słowo.

dziewczyna_jak_malina

dziewczyna_jak_malina

Kupuję tylko sprawdzone produkty, już wcześniej dotykane ;) Głównie zamawiam chemię i produkty spożywcze, wcześniej długo się wzbraniałam przed takimi zakupami, ale przekonały mnie to, że poprawia to po prostu komfort życia. Nie trzeba dźwigać, nie trzeba stać w kolejkach, zamawia się szybko. W tesco można nawet zamówić przez telefon, więc praktycznie można zrobić zakupy z dowolnego miejsca.

87619 dziewczyna-jak-malina Kobieta, 35 lat, Kraków
cafe.latte

cafe.latte

Do domu przez internet kupuję jedynie jakieś akcesoria lub dekoracje. Te "ważniejsze" sprzęty wolę jednak zobaczyć na żywo, dotknąć, zmierzyć itd., itp. Dosyć często korzystam z ofert zakupów grupowych, przeglądam również co do zaoferowania mają sklepy internetowe, chociaż w nich już zwykle jest trochę drożej. Mają za to bajery, których zazdroszczą mi potem wszyscy znajomi, więc czasem pozwalam sobie na chwilę szaleństwa ;)

90275 cafe-latte Kobieta, 28 lat, Katowice
nathalka

nathalka

mnie ostatnio zaskoczyła cena lamp, w porównaniu do jednego z marketów ceny w internecie okazały się dużo dużo mniejsze i tak wyszukany przeze mnie plafon w necie kupiłam o wiele taniej ;)
polecam sprawdzać takie rzeczy bo tam gdzie nam się wydaję, że będzie taniej wcale może tak nie być!

• th_co-kupujecie-do-domu-przez-internet_523.jpg
91290 nathalka Kobieta, 36 lat, kalisz
tinuusska

tinuusska

Ja kupuję sprzęty AGD i RTV. Ostatnio kupiłam lodówkę i pralkę dla mamy. Na jednym sprzęcie zaoszczędziłam około 300 zł. W sklepach sprzęty tego rodzaju są droższe niż w internecie.

91423 tinuusska Kobieta, 24 lata, Białystok
cienka granica

cienka granica

Wiele rzeczy do domu opłaca się kupować w sieci, bo jest dużo taniej: sprzęt AGD, meble, elementy dekoracyjne. Ale UWAGA, trzeba się upewnić, że w cenę wliczony jest już , bo często zdarza się tak, iż jest on w tzw. kosztach dodatkowych, ukrytych i po podliczeniu okazuje się, że wcale nie tak tanio to wychodzi ;-)

90242 cienka-granica Kobieta, 30 lat, Piekary Śl.
cafe.latte

cafe.latte

Razem z mężem lubimy czasami przeszukać internet w poszukiwaniu . Znaleźliśmy ostatnio przecudną komodę. Po małej restauracji wygląda teraz po prostu przepięknie :)

90275 cafe-latte Kobieta, 28 lat, Katowice
kromi

kromi

Kupić można wszystkie drobne rzeczy, ale po wcześniejszym sprawdzeniu ich w sklepie stacjonarnym. Bardzo lubię robić zakupy w sieci, ponieważ mam wszystkie informacje na temat produktu w jednym miejscu. Mogę wybrać najtańszy sklep, dlatego zawsze przeglądam bardzo uważnie wyniki wyszukiwania, bo często gdzieś na kolejnej stronie znajduje ten sam produkt w o wiele lepszej cenie.

95978 kromi Mężczyzna, 36 lat, Poznań
~lenRa

~lenRa

A kupowałyście może drzwi w sklepie internetowym Vox? W mojej miejscowości nie ma tego salonu, a zależy mi właśnie na jednym z modeli ich drzwi.

~D_ag

~D_ag

Ja w salonie kupowałam, ale myślę że spokojnie możesz przez net zamówić. To duża, znana firma.

bukowska

bukowska

Zakupy przez internet to świetna sprawa, można dużo zaoszczędzić! ja kupiłam w sklepie internetowym prawie całe wyposażenie do łazienki, chociaż obawiałam się nieco o możliwe uszkodzenia w transporcie, bo zamawiałam ceramikę to ostatecznie wszystko przebiegło pomyślnie, także polecam zakupy w sieci.

121667 bukowska Kobieta, 33 lata, Kraków
~Justa84

~Justa84

abecadloo
Ja kupuję czasem produkty spożywcze :)

Też czasem kupuję spożywkę, np w tesco ;) Poza tym na ebayu zamawiam masę rzeczy, w tym ciuchy, a kosmetyki mam zamówione na stałe w subskrypcji w supplite. Jak tak sobie teraz myślę, to już mało co kupuję tradycyjnie ;)

~tosiekdobry

~tosiekdobry

Kiedys też kupowałam w tesco , teraz juz jak się zdarzy że zamawiam przez internet to tylko z frisco, zwykle raz w miesiącu i przed świętami .

~elzajjj

~elzajjj

Ja ostatnio też artykuły spożywcze w internecie kupuje, dla mnie to duże udogodnienie bo przy dzieciach to się nie chce chodzić po tych sklepach zwłaszcza w te upały. A we Frisco jest w sumie wszystko czego potrzebuję to zamawiam raz na tydzień towar do domu

ka-wa

ka-wa

Przejrzałam pobieżnie artykuły w tym sklepie Frisco ,wszystko jest tam droższe niż w markecie...

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 102 lata, Toruń
laurette

laurette

Ja sie obawiam kupowac przez internet z co najmniej kilku powodow. Jesli chodzi o wszelakie ubrania itp. to nie potrafilabym kupic czegos np.sukienki po uprzednim zmierzeniu jak w niej wygladam. A poza tym co jak w rzeczywistosci mi sie nie spodoba,to jak potem ze zwrotem? Niby mozna ale to są komplikacje...jak to potem zwracac,jak odzyskac kase...

Jesli juz cos mialabym kupic to żywność.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków