Skocz do zawartości
Forum

Odświeżacze powietrza


Gość Dorotka z krainy Oz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorotka z krainy Oz

Hej,
Poszukuje dobrego odświeżacza do powietrza? Mam taki z płynem co się wykręca co pewien czas taki wklad i on pachnie, ale zapach jest tylko w momencie wykręcenia a potem zaraz znika, Próbwoałam świeczek ale tez kiepski zapach. Macie jakieś sprawdzone odświeżacze do powietrza?

Odnośnik do komentarza

Ja też lubię olejki na takim podgrzewaczu. Mają zwykle fajny delikatny zapach, który bardzo nieinwazyjnie roznosi się po domu. Czuć go w powietrzu, ale nie jest go za dużo, przez co nie irytuje, a jest całkiem przyjemny. Ostatnio kupiłam sobie taki zestaw zapachowy z wyprzedaży. Jest tam zawieszka zapachowa, którą powiesiłam sobie w szafie, kamyczki zapachowe, które wrzuciłam do szuflady i zapach w sprayu, który można rozpylić od czasu do czasu w mieszkaniu. Bardzo fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Gość AnulaJMT

Pralina ja mam właśnie z tej serii deszczową świeżość lasów Amazonii, bardzo ładny świeży zapach. Jak napisali na opakowaniu to połączenie zapachu dojrzałych owoców dzikiej jagody,świeżej mięty oraz orzeźwiającej wody kokosowej. Póki co mam ten w spray'u ale chyba jeszcze kupie do salonu pachnące patyczki w ramach pachnącej dekoracji. A spray powędruje do przedpokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Gość pralina123

pośpiesz się z tym zakupem bo zapachowe patyczki masz teraz w promocji w rossmanie, wczoraj byłam i je widziałam, sama kupiłam na zapas, więc warto zrobić zapasy. co do patyczków to mają one naprawdę bardzo ładny wygląd więc bez problemu dopasujesz je do swojego mieszkania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...