Forum Dom

Odświeżacze powietrza

~Dorotka z krainy Oz

~Dorotka z krainy Oz

Hej,
Poszukuje dobrego odświeżacza do powietrza? Mam taki z płynem co się wykręca co pewien czas taki wklad i on pachnie, ale zapach jest tylko w momencie wykręcenia a potem zaraz znika, Próbwoałam świeczek ale tez kiepski zapach. Macie jakieś sprawdzone odświeżacze do powietrza?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Wg mnie najlepszy jest Air wicka, odświeżacze automatyczne bądź też takie elektryczne do kontaktu.
Psikają co jakiś czas i w domu naprawdę pachnie. Polecam zapach Białe kwiaty wg mnie jest po prostu piękny.

85260 irlandzka-koniczyka Kobieta, 28 lat, malopolska/ Dublin
~Jasmi

~Jasmi

to może pal kadziedłko, albo olejek na podgrzewaczu, ładnie daje zapach, który utrzymuje się dość długo

Pikaczu

Pikaczu

A ja mam taki sposób. Biorę jedną pomarańczę albo mandarynkę i nabijam ją goździkami. Kładę koło kaloryfera i mam piękny zapach i w 100% naturalny

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 30 lat, Koszalin
Halszkaa

Halszkaa

Ja tam wolę olejki. Mam takie coś na podgrzewacz. Do wody dodaje się kilka kropel ulubionego olejku pod imbryczkiem umieszcza się podrzewacz i piękny zapach daje

85290 halszkaa Kobieta, 34 lata, Hrubieszów
cafe.latte

cafe.latte

Ja też lubię olejki na takim podgrzewaczu. Mają zwykle fajny delikatny zapach, który bardzo nieinwazyjnie roznosi się po domu. Czuć go w powietrzu, ale nie jest go za dużo, przez co nie irytuje, a jest całkiem przyjemny. Ostatnio kupiłam sobie taki zestaw zapachowy z wyprzedaży. Jest tam zawieszka zapachowa, którą powiesiłam sobie w szafie, kamyczki zapachowe, które wrzuciłam do szuflady i zapach w sprayu, który można rozpylić od czasu do czasu w mieszkaniu. Bardzo fajna sprawa.

90275 cafe-latte Kobieta, 29 lat, Katowice
laurette

laurette

Ja lubię Brise teraz chyba Glade :-) Polecam bo kasa nie idzie na marne a rzeczywiscie zapach jest zneutralizowany a powietrze oczyszczone.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~AnulaJMT

~AnulaJMT

Pralina ja mam właśnie z tej serii deszczową świeżość lasów Amazonii, bardzo ładny świeży zapach. Jak napisali na opakowaniu to połączenie zapachu dojrzałych owoców dzikiej jagody,świeżej mięty oraz orzeźwiającej wody kokosowej. Póki co mam ten w spray'u ale chyba jeszcze kupie do salonu pachnące patyczki w ramach pachnącej dekoracji. A spray powędruje do przedpokoju ;)

~pralina123

~pralina123

pośpiesz się z tym zakupem bo zapachowe patyczki masz teraz w promocji w rossmanie, wczoraj byłam i je widziałam, sama kupiłam na zapas, więc warto zrobić zapasy. co do patyczków to mają one naprawdę bardzo ładny wygląd więc bez problemu dopasujesz je do swojego mieszkania.

~Meliska

~Meliska

O, fajnie że tu zajrzałam. Przejdę się po te o zapachu karaibskiej plaży, bo strasznie mi się ten zapach u koleżanki spodobał, a bardzo lubię mieć w salonie patyczki. :)

~odświeżacze

~odświeżacze

U mnie pachnie teraz pomarańczami i goździkami - z dekoracji:)

donita

donita

W biedronce kupuję te zwykłe z żelem i mam w łazience. ładnie pachnie i na długo starcza. a w pokoju mam te z kuleczkami żelowymi i świeczki zapachowe. Też zapach ładnie się utrzymuje

161938 donita Kobieta, 38 lat, kraków