Forum Dom

Nieprzyjemny zapach w lodówce

~Justyna_Śląsk

~Justyna_Śląsk

W mojej lodówce brzydko pachnie. Myję ją regularnie jedzenie mam świeże nic się nie psuje a mimo to jak otwieram lodówke strasznie brzydko pachnie. Co robić? :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dorotka z krainy Oz

~Dorotka z krainy Oz

mozesz spróbować z proszkiem do pieczenia albo kawą. Wysyp na spodeczek trochę kawy albo proszku do pieczenia i zostaw w lodówce. co pewien czas wymieniaj. Zapach powinien zniknąć.

~Lebiotka

~Lebiotka

ja używałam tego sposobu z proszkiem do pieczenia i u mnie jak najbardziej się sprawdził. Wymieniaj go raz na dwa dni potem już rzadziej.

eeeh..

eeeh..

Możesz włożyć zmiętą gazetę na kilka godzin, też jest to dobry sposób, jeżeli masz starą lodówkę to już nic nie pomoże - raczej do wymiany.

88321 eeeh Kobieta, 105 lat, Mazowsze
~Nie bo nie

~Nie bo nie

sprawdź od czego może byc ten zapach, może gdzieś jakieś resztki są włożone i dlatego tak śmierdzi.

~Tunezja

~Tunezja

ja tam robiłam sposób z kawą albo proszkiem do pieczenia.... i pomógł ale to musiało potrwać pewien okres czasu

dorotka19

dorotka19

Ja oglądałam w telewizji pewien program i na nieprzyjemny zapach w lodówce może pomóc soda oczyszczona nasypana do skarpetki, oczywiście czystej:p ale pewnie można też do czegoś innego wsypać

91184 dorotka19 Kobieta, 25 lat, Gdzieś w Polsce
fitness_baba

fitness_baba

Skoro wszystkie sposoby wymyślone przez Ciebie nie działają to wezwij do niej serwis http://www.technikan.pl/. Działa on niemal w każdym większym mieście, zarówno w Warszawie, Krakowie, jak i w innym mieście.

197378 fitness-baba Kobieta, 41 lat, Sieradz