Skocz do zawartości
Forum

dobry eko


Gość edar_36

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie sporo ekogroszku w workach energetycznego z papierami i żeby miał oznakowanie ze pochodzi z legalnego zrodla. Tym z marketu wogole nie ufam a od tych podwórkowych firm tez nie będę bral bo nie widaomo co to jest. Poza tym pewnie na raz nie będą mieć tyle. Będę wdzięczny za przekierowanie

Odnośnik do komentarza

Do tych eko kupowanych w duzych sklepach budowalnych mam największe zaufanie. Co prawda one miedzy sobą dosc mocno roznia się parametrami ale na pewno wszystkie sa dopuszczone do obrotu czyli spelniaja norme. Ja od dwóch sezonow stawiam na ekogroszek węgiel sztygar bo jest wysoko kaloryczny a co za tym idzie spalam go mniej czyli wydaje na ogrzewanie mniej. Nie notuje zadnych problemów ze spalaniem bo jest oczyszczony z kamieni i odsiany z mialu. Do tego nie kopce, z komina unosi się delikatna smuzka. Na plus jest również to ze sztygar angazuje się ekologicznie i sadzi drzewa

Odnośnik do komentarza

Odchodzi się już od palenia tym eko-syfem. Gaz albo pompa ciepła, w ostateczności jak z domu zrobiony jest termos to kable albo maty grzewcze. Jak trafisz do dobrego sklepu z techniką grzewczą (TG Bereda polecam)albo trafisz na porządnego hydraulika, to on ci wytłumaczy, że jednak warto zainteresować się w/w sposobaimi ogrzewania domu.

Odnośnik do komentarza

A jakie ekologiczne rozwiązania w Waszym domu wybieracie? Może pompa ciepła? Sporo osób ma takie dylematy, ja również miała. Przekonałam się do pompy ciepła, bo daje większą niezależność. Ta sama produkuje ciepło, wymaga jedynie prądu do grzałek, a jak wiadomo prąd można samemu sobie obecnie wyprodukować. Wiele na ten temat możecie przeczytać na stronie http://bip-i.pl/czy-pompa-ciepla-sie-oplaca/ . Koniecznie dajcie znać, jakie rozwiązania popieracie!

Odnośnik do komentarza

Chętnie czytam o ekologicznych rozwiązaniach w domu. To bardzo ważne, aby korzystać z alternatywnych możliwości.  Bardzo fajnym rozwiązaniem jest dla mnie możliwość podgrzewania wody w basenie, dzięki specjalnym instalacjom, o których więcej przeczytać możesz tutaj https://www.hewalex.pl/porady-i-wiedza/kolektory-sloneczne/podgrzewanie-wody-basenowej-jakie-rozwiazania-wybrac.html. Korzystaliście już? Jak Wam się podoba taki pomysł? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Kto już wypróbował?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...