Forum Dom

używacie zamienników tuszy do drukarki?

~kamix123

~kamix123

Jakie marki według was najlepsze? Warto kupować te takie mega tanie? mają jakąś sensowną jakość?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kewlar

kewlar

Ja nie używam zamienników. Mam drukarkę Epson L365 i jestem z niej zadowolona bo tanie są tusze orginalne. Często traci się gwarancję jak się kupuje zamienniki i używa w drukarkach. Nie warto tego robić. Wydajność jest o wiele mniejsza.

181234 kewlar Mężczyzna, 29 lat, Kielce
~dianka1983

~dianka1983

Teraz na epsony są promocje, także warto się zainteresować. Jak się kupi wybrany model to można otrzymać zwrot pieniędzy w określonej kwocie, nawet do 500 złotych. Dobra opcja, bo zawsze można trochę zaoszczędzić.

~werakowlska5

~werakowlska5

Teraz nie trzeba kombinować z zamiennikami, bo tusze wcale nie są drogie. Ja korzystam z drukarki marki epson i mogę polecić. Do tego ta promocja, także można skorzystać.

~ilonka56

~ilonka56

To prawda drukarki Epson zawsze mają długą gwarancję i korzystne warunki, dzięki czemu można trafić na świetną ofertę godną uwagi dla domu i biura.

~dadek

~dadek

Do epsona dorzucają zawsze porządny zapas tuszów, niby mają wystarczyć na trzy lata drukowania, także na początku wcale nie trzeba się przejmować niczym.

~winkowski

~winkowski

jak z tym epsonem z zamiennikami? szukam drukarki do jak najtańszego drukownia więc od razu chcę się zorientować czy problemu z tym nie ma?

~pepkos

~pepkos

chyba jednak brother to lepszy wybór, są znani z tego że ich urządzenia są mało awaryjne i dobrze przyjmują zamenniki, ja jestem zadowolony od lat mam swój sprzęt

~maniekmarian

~maniekmarian

Trudno jednoznacznie stwierdzić czy ta, czy inna drukarka będzie lepsza. Każdy ma inne oczekiwania, wymagania, to jedno. jak jeden model jest awaryjny to nie znaczy, ze wszystkie drukarki danego producenta są do d... :D w sumie każdy producent ma takie czarne owoce w ofercie, ale teraz to można sobie przeczytać opinie w sieci i wszystko jasne.

~EmilaEmi

~EmilaEmi

Ja jestem wierna epsonom, używam w pracy urządzenia tej marki i w domu tez mam od nich drukarkę, dobrze sie sprawdza, szybka i tania w eksploatacji.

~sonkas

~sonkas

Ja używam już od lat activejetów, fajnie drukują, dla mnie nie do odróżnienia od oryginalnych tuszy, warto bylo spróbować

~monia456

~monia456

Ja też lubię drukarki Epson. Nie są skomplikowane i drukują szybko i przejrzyście. Jestem zadowolona pod wieloma względami.