Skocz do zawartości
Forum

Przewodnik po wiedniu


Gość aretttt11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aretttt11

Dzień dobry. Planuję zabrać żonę na 25 rocznicę ślubu do Wiednia. Zawsze marzyła, żeby tam pojechać, więc chcę spełnić te marzenie jakoś jesienią, po sezonie, gdy już nie będzie takich tłoków. Jedyne czego szukam (nocleg już znalazłem) to opieka przewodnika na miejscu. Chciałbym żebyśmy naprawdę zobaczyli i poznali miasto, zamiast się szwendać po kolejnych zabytkach bez ładu i składu. Znacie kogoś godnego polecenia na miejscu? Chodzi mi o kontakt face to face bez pośredników, biur podróży itp.

Odnośnik do komentarza
Gość robertuss

Najlepiej zwiedzać Wiedeń z przewodnikiem zwłaszcza jeśli jest się tutaj pierwszy raz i chce się faktycznie zobaczyć trochę miasta a nie tylko operę i tyle. Nam bardzo się sprawdziła Elwira Rudecka ( przewodnik-wieden.pl). Miła, kompetentna, nie marnuje czasu klienta, cenowo nie jest to wcale drogie i nie myślę o obsłudze dużej grupy ale normalnie rodzinki z dziećmi tak jak to było u nas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli myślicie o zwiedzaniu grupą miasta to na pewno warto z przewodnikiem. Pani Elwira, która oprowadza po Wiedniu może fajnie zaplanować wyjazd więc wejdźcie do niej na FB albo na stronę https://www.przewodnik-wieden.pl/ i ewentualnie się z nią kontaktujcie, żeby umówić się na zwiedzanie, może na jakąś wycieczkę w okolicach Wiednia, bo takie też organizuje. Na pewno takie zwiedzanie pod okiem przewodnika będzie bardziej efektywne niż samodzielne oglądanie miasta i kolejnych zabytków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...