Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na ścianę w łazience?


Gość AdriannaKonkira

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdriannaKonkira

Myślę nad ciekawymi rozwiązaniami w łazience - zakochałam się w projekcie z ostatniego zdjęcia (białe marmurowe ściany Technistone Calacatta) - czy macie może podobne rozwiązania? Podoba mi się większa płyta zamiast prostych kafelek. Jak taki materiał się zachowuje? Czy łatwo się brudzi i zostawia plamy po wodzie/mydle?
Może macie inne pomysły z tego typu wzorem w łazience?

http://www.wnetrza.org/domowe_spa_z_marka_technistone,artykul,84447

Odnośnik do komentarza

A masz jakiś pomysł na lustro? ;) Super opcją są lustra antyczne, nadają wyjątkowego klimatu. Z tego co widziałam, takie lustra można znaleźć na stronie Warszawskich Targach Antyków. Na prawdę warto zajrzeć, można trafić na prawdziwe perełki. Ostatnio udało mi się tam kupić piękną komodę do salonu https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/28

Odnośnik do komentarza
Gość Marta Milak

Oh tak, ten kolor jest cudny, moja koleżanka akurat miesiąc temu miała renowację kuchni i użyła właśnie tego koloru od Technistone. Wygląda zabójczo! Duża płyta faktycznie lepiej się prezenuje niż kafelki - jak narazie koleżanka jest zadowolona i ma 10 lat gwarancji na ten materiał więc wydaje się że dobry jest w utrzymaniu

Odnośnik do komentarza
Gość OnaInna

Pomyslow moze byc wiele jak i zrodel z ktorych mozna je czerpac. Po pierwsze to sobie ustaw jakis budzet jaki mozesz przeznaczyc na ten caly remont. Dobrze jest zorientowac sie ile biora fachowcy w okolicy aby nie dac sie naciagnac niepotrzebnie. Stawki oczywiscie roznia sie miedzy wojewodztwami w zaleznosci jak duzy jest popyt na takie uslugi. Druga sprawa jest znalezienie jakiejs inspiracji bo jesli nie wiesz co jest wlasciwie dostepne to z czego bedziesz wybierala? Pojscie do sklepu to blad moim zdaniem poniewaz mozesz zostac poprowadzona przez doradce w taki sposob, ze zwyczajnie przeplacisz. Teraz w lazienkach jest coraz czesciej spotykana mozaika na scianach. Mam tutaj glownie na mysli wszelkiego rodzaju wneki czy tez prysznice. Zobacz sobie zreszta jak to wyglada na przykladach - www.paradyz.com/blog/mozaika-w-lazience-jestesmy-na-tak/ Kolorystycznie to juz musisz zdecydowac we wlasnym zakresie. Mi dla przykladu podobaja sie jasne odcienie bezu pomieszane z brazem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...