Forum Dom

DOBRY OPTYK KRAKÓW

~jssrrr

~jssrrr

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~umart

~umart

Wszystkim osobom z okolic Krakowa, które rozglądają się za dobrym i sprawdzonym salonem optycznym polecam wybrać się do https://optyk.krakow.pl/ Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą, dobrymi cenami i szerokim wyborem okularów.

~Maria1029

~Maria1029

Ja na początku chciałam odradzić korzystanie z ofert sieciówek.. w Vision Express zostałam oszukana i naciągnięta tyle razy, że postanowiłam poszukać prywatnego optyka, mimo, że myślałam, że ceny będą wyższe. Bardzo dobre opinie w internecie znalazłam na temat Lux Optyka na Ruczaju i musze przyznać, że zostałam mile zaskoczona :) badanie było darmowe, wybór oprawek naprawdę ogromny i ceny przyzwoite. Cała rodzina zrobiła tam zakupy więc nawet rabat dostaliśmy. Generalnie polecam, jestem naprawdę zadowolona z badania, obsługi, cen i oprawek.